شیرازه

شکاف میلیونی حقوق؛ تبعیض قانونی برای نیروهای شرکتی/ دولت سازندگی میراث‌دار قریب یک میلیون نیروی بلاتکلیف در ایران است بررسی تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی و قراردادی؛

شکاف میلیونی حقوق؛ تبعیض قانونی برای نیروهای شرکتی/ دولت سازندگی میراث‌دار قریب یک میلیون نیروی بلاتکلیف در ایران است

دولت در زمینه تعیین و تکلیف قریب یک میلیون نیروی غیر رسمی و تبدیل وضعیت شرکتی‌ها سکوت پیشه کرده و در بودجه ۱۴۰۰ نیز جای آنها خالی است.
آزادسازی ۳۲۰هزار مترمربع از حریم و بستر تصرف شده رودخانه‌های فارس

آزادسازی ۳۲۰هزار مترمربع از حریم و بستر تصرف شده رودخانه‌های فارس

مدیرعامل آب منطقه‌ای فارس با اشاره به اهمیت حفاظت از رودخانه‌های استان فارس گفت: بیش از ۳۲هکتار از حریم و بستر رودخانه‌های استان آزاد شده‌اند.
تاکید استاندار فارس بر لزوم تکمیل طرح‌های آبرسانی/ در غیراین صورت با مشکل کم‌آبی مواجه هستیم

تاکید استاندار فارس بر لزوم تکمیل طرح‌های آبرسانی/ در غیراین صورت با مشکل کم‌آبی مواجه هستیم

استاندار فارس با تاکید بر لزوم تکمیل طرح‌های مصوب شده گفت: طرح‌های آبرسانی باید تکمیل شود تا سال آینده با مشکل کم آبی مواجه نباشیم.
«سونامی گرانی» نتیجه بازی دولت با نرخ ارز

«سونامی گرانی» نتیجه بازی دولت با نرخ ارز

سوال اینجاست که چرا دولت آقای روحانی با اینکه می‌دانست بالا نگه داشتن قیمت ارز تأثیراتی جدی بر معیشت مردم می‌گذارد و موجب "سونامی گرانی" می‌شود و از طرفی دولت هم قصدی برای "نظارت بر قیمت‌ها" ندارد اما از این کار چشم نپوشید و به آن تن داد!؟
بیش از ۳۹۰ هزار مترمربع اراضی دولتی استان فارس رفع تصرف شد فرمانده یگان حفاظت از اراضی راه وشهرسازی فارس؛

بیش از ۳۹۰ هزار مترمربع اراضی دولتی استان فارس رفع تصرف شد

مهدوی نژاد گفت: بهمن ماه سال جاری بیش از ۷۹۵ میلیارد ریال از اراضی دولتی رفع تصرف و به بیت المال بازگردانده شد.
واعظی به بی‌تدبیری دولت در مدیریت ارز اعتراف کرده است/ دستکاری ارز تولید را زمین زد عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس:

واعظی به بی‌تدبیری دولت در مدیریت ارز اعتراف کرده است/ دستکاری ارز تولید را زمین زد

چعفر قادری با اشاره به اینکه تلاش کردیم دولت را به ریل قانون برگردانیم اما متاسفانه دولت همکاری نکرد گفت: بازار بورس را به هم ریختند، تولید را زمین زدند و امروز آقای واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور به این بی مدیریتی اعتراف می‌کنند.
دولت در حوزه کنترل و مدیریت نظام ارزی کاری انجام نداده است/ ما گرفتار بی‌تدبیری دولت هستیم رئیس مجمع نمایندگان شیراز و زرقان:

دولت در حوزه کنترل و مدیریت نظام ارزی کاری انجام نداده است/ ما گرفتار بی‌تدبیری دولت هستیم

جعفر قادری در گفتگو با «شیرازه» با بیان اینکه درست است که تحریم و کرونا اثرگذار بوده است، گفت: اما بیش از آنکه ما گرفتار تحریم و کرونا باشیم گرفتار بی‌تدبیری دولت هستیم، چون هر چقدر به دولت می‌گفتیم شما با این کارتان عملا ارز حاصل از صادرات را نیز به کشور باز نمی‌گردانید، گوش شنوایی نداشت.
کم‌کاری و بی‌توجهی دولت روحانی از سال ۹۲ تا ۹۹ در بخش مسکن

کم‌کاری و بی‌توجهی دولت روحانی از سال ۹۲ تا ۹۹ در بخش مسکن

سالی که قرار بود دولت حسن روحانی که در تابستان ۹۹ وقتی موج شدید گرانی اجاره‌بها کمر مستاجران را بسیار خم کرده بود، اقرار به کم‌کاری و بی‌توجهی هر دو دولتش از سال ۹۲ تا ۹۹ کرد؛ اگر چه طبق تصور کارشناسان در همان مقطع تا امروز دولت مستاصل در انواع گرفتاری‌های خودساخته و دیگرساخته؛ همچنان از اجرای حتی یک طرح امیدوارکننده برای سال ۱۴۰۰ عاجز نشان داده است.