کد خبر: ۱۰۲۲۲۹
تاریخ انتشار: ۰۹:۴۹ - ۲۰ آذر ۱۳۹۵
«کاش جای تغییر واحد پول، با مفاسد مبارزه می‌شد»، «در کاهش تورم در داخل اثر روانی مثبت خواهد داشت» و «دیگه بابام موقع چک نوشتن نمیگه بیا ببین صفراش درسته یا نه» این ها بخشی از نظرات مخاطبان خبرگزاری فارس از تصویب لایحه تبدیل شدن واحد پول ایران، به «تومان» است.

به گزارش شیرازه، هیات دولت در جلسه روز چهارشنبه خود به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین روحانی رییس‌جمهوری، ‏به ادامه بررسی پیشنهادهای کارگروه منتخب درخصوص «لایحه بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران» ‏پرداخت و مواد دیگری از این لایحه را به تصویب رساند.‏ براساس موادی از این لایحه که به تصویب هیأت وزیران رسید، واحد پول ایران، تومان و برابر با 10 ریال ‏تعیین شد.‏

بسیاری از مخاطبان خبرگزای فارس، «فارس پلاس» نظرات خودشان را درباره این لایحه عنوان کردند که آن ها را در ادامه می خوانید:

- عالیست سالها بود منتظر چنین روزی بودم اثر روانی مثبت در کاهش تورم در داخل و اثر حفظ حرمت برای عرصه جهانی دربر خواهد داشت

- باز هم یه تغییر اساسی بدون فکر و برنامه ریزی دقیق.. که در نهایت دودش فقط تو چشم مردم عادی و کسانی میره که دستشون به هیچ‌جایی و مسئولیت و مقامی نمیرسه.

- قسمت خوبش اینه که دیگه بابام موقع چک نوشتن نمیگه بیا ببین صفراش درسته یا نه.

- ازبس که هزینه ها بالا رفته ورقم بودجه بالاست اصلا قابل خواندن نیست .نتونستن بخونند اومدن یک صفر را از پول مملکت کم کردن.

- رقم اختلاس ها کمتر میشه

- الحمد الله ... که تومان شد خسته شدیم از اینکه مردم با تومان کار می کنند بانکها با ریال

- خیلی خوبه البته با حذف چندتا صفر

- به نظر من که خیلی هم کار خوبیه چی بود ریال آخه همش یه صفر اضافی خخخخ

- خدا حافظ ریال با تعصب خدا حافظ ریال با تعصب

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: