کد خبر: ۱۰۷۵۵۸
تاریخ انتشار: ۱۵:۴۸ - ۲۳ اسفند ۱۳۹۵
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه سروستان گفت: بقاع متبرکه مستقر در این شهرستان آماده میزبانی زائران نوروزی هستند.

به گزارش شیرازه، ناصر مرادی، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه سروستان  گفت: ویژه برنامه نوروزی "طرح آرامش بهاری" در جوار بقاع متبرکه امامزاده سیدعلی بن اسحاق(ع) روستای کته گنبد و امامزاده شاه صفی الدین(ع) کوهنجان برگزار می شود .


وی افزود: هماهنگی لازم جهت ارائه خدمت به مسافران و زائران در ایام نوروز 96 به عمل آمده است و طرح آرامش بهاری با همکاری هیئت امنا، خدام از روز 28 اسفند در محل بقاع متبرکه اجرا می شود.


مرادی ادامه داد: در آستان مقدس امامزاده شاه صفی الدین(ع) مراسم تحویل سال نو، سخنرانی، قرائت ادعیه و مناجات، نمایشگاه فرهنگی و اجرای مسابقه های روزانه فرهنگی به همراه اقامه نماز جماعت هر سه نوبت برگزار می شود.

رئیس اداره اوقاف سروستان با اشاره به حضور مبلغان معزز دینی در این اماکن مقدسه افزود: برپایی ایستگاه صلواتی، غرفه عفاف و حجاب و خیمه معرفت دینی از دیگر خدماتی است که در این بقعه متبرکه در جهت رفاه مسافران نوروزی ارائه می شود.


وی اظهار کرد: در حرم امامزاده سید علی بن اسحاق(ع) نیز خدمات رفاهی شامل ایستگاه صلواتی، خیمه معرفت دینی، مراسم تحویل سال نو و حضور یک نفر مبلغ اعزامی از شهر مقدس قم در جهت مشاوه و پاسخ گویی به مسائل شرعی، همچنین برپایی غرفه عفاف و حجاب و نمایشگاه عرضه محصولات فرهنگی و اقامه نماز جماعت در این بقعه مطهر برگزار خواهد شد .


یادآور می شود: امامزاده سیدعلی بن اسحاق(ع) در فاصله 5 کیلومتری روستای کت گنبد و امامزاده شاه صفی الدین(ع) در 30 کیلومتری شهرستان سروستان و در شهر کوهنجان واقع شده اند.

منبع: سروستان مادریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: