کد خبر: ۱۰۸۵۷۹
تاریخ انتشار: ۱۴:۴۳ - ۲۶ فروردين ۱۳۹۶
شهاب مرادی گفت: همه ما اثری که باید از گرامیداشت 17 رجب باشد را ندیدم و گفتم حتما همه مسئولین در این مراسم حضور دارند و لباس خادمی بر تن دارند اما متاسفانه اینگونه نبود.
به گزارش شیرازه، حجت الاسلام شهاب مرادی شب گذشته به بی تفاوتی مسئولان شهر شیراز نسبت به سالروز بزرگداشت شهادت احمد بن موسی علیه السلام انتقاد کرد.

این خطیب توانمند که در مراسم سالروز بزرگداشت شهادت شاهچراغ در حرم مطهر احمد بن موسی (ع) سخنرانی می کرد با انتقاد از عدم حضور استاندار فارس و شهردار شیراز در این مراسم گفت: از قول من به دو این بزرگوار بگویید که روزی و رزق آن ها از صدقه سر احمد بن موسی(ع) است.از ابتدای ورود به فرودگاه تا مسیر حرم مطهر شاهچراغ(ع) آنچه را که مرتبط با 17 رجب سالروز شهادت آن حضرت باشد در سطح شهر ندیدم که باید از مسئولین بایت این موضوع گلایه کرد.

مرادی گفت: همه ما اثری که باید از گرامیداشت 17 رجب باشد را ندیدم و گفتم حتما همه مسئولین در این مراسم حضور دارند و لباس خادمی بر تن دارند اما متاسفانه اینگونه نبود و برای سومین حرم اهل بیت(علیهم السلام) در ایران اسلامی چه مناسبتی از این مناسبت مهمتر است؟دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: