کد خبر: ۱۰۸۷۱۴
تاریخ انتشار: ۱۲:۳۴ - ۲۹ فروردين ۱۳۹۶
پس از رفتار های زننده و توهین های دور از انتظار وزیر بهداشت،هاشمی و آخوندی، این بار نوبت به نماینده مردم فراشبند و فیروز آباد رسید.
به گزارش شیرازه، عصر روز شنبه 26 فروردین ،کورش کرم پور نماینده مردم فراشبند و فیروز آباد، به خاطر ورود غیر مجاز به یکی از قسمتهای دفتر مرکزی شرکت نفت زاگرس جنوبی در شیراز، با ممانعت نیروهای حراست آنجا مواجه شد، که متاسفانه با تمام بی احترامی و دور از اخلاق یک انسان که بعنوان یک قانون گذار در راس کشور قرار دارد، با نیروهای حراست درگیری شدید فیزیکی بوجود آوردند.

طی این درگیری دو نفر از نیروها مصدوم و سریعا به نزدیکترین اورژانس انتقال یافت.
 
با پیگیری های بعمل آمده در رابطه با اقدام زشت و زننده ای که کورش کرم پور نماینده مردم شریف فراشبند و فیروز آباد و همراهان وی در دفتر مرکزی شرکت نفت زاگرس جنوبی در شیراز با نیروهای حراست آنجا انجام داده اند گزارش های دریافتی از حال مصدومان به شرح زیر میباشد

 یکی از مصدومان که از ناحیه ی دست چپ  دچار آسیب دیدگی شدید شده بود سریعا به بیمارستان فوق تخصصی دکتر میر حسینی اعزام وبامداد امروز زیر تیغ عمل جراحی قرار گرفت، خوشبختانه عمل با موفقیت انجام و شرایط ایشان رو به بهبودی است.

مصدوم دوم که از ناحیه سر و بینی مورد حمله قرار گرفته بود بعد از مداوا جهت بهبودی کامل به منزل منتقل شدند. 

 نماینده مردم فراشبند و فیروز آباد پس از پی بردن به اشتباهات خودش، از نیروهای حراست شرکت نفت زاگرس جنوبی معذرت خواهی کرد.

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: