کد خبر: ۱۰۹۸۳۷
تاریخ انتشار: ۱۱:۱۶ - ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۶
اعتراض مردم به مسئولین اجرایی انتخابات در شهرستان مُهـر؛
صبح روز یکشنبه جمعی از مردم ولایت مدار روستای قلعه محمدعلی از توابع بخش مرکزی شهرستان مُهـر در اعتراض به چینش یک‌طرفه هیئت نظارت اجرایی و نظارت از طیف اصلاح‌طلبان در انتخابات شورای اسلامی اعتراض کرند و به ساختمان فرمانداری شهرستان مراجعه کردند.

به گزارش شیرازه،  صبح روز یکشنبه جمعی از مردم ولایت مدار روستای قلعه محمدعلی از توابع بخش مرکزی شهرستان مُهـر در اعتراض به چینش یک‌طرفه هیئت نظارت اجرایی و نظارت از طیف اصلاح‌طلبان در انتخابات شورای اسلامی اعتراض کرند و به ساختمان فرمانداری شهرستان مراجعه کردند.

گزارش‌های رسیده به این پایگاه خبری حکایت از آن دارد که به علت نبود فرماندار و معاون فرماندار در فرمانداری شهرستان مُهـر این افراد با رایزنی و پی گیرهایی که علی علیزاده بخشدار مرکزی قول هایی به آن‌ها داده است که این چینش‌ها را اصلاح خواهند کرد و جواب را با آن‌ها اطلاع خواهند داد.


شایان‌ذکر است که روز گذشته(شنبه) نیز حدود 70 نفر از مردم روستای مزیجان از توابع بخش اسیر شهرستان مُهر نسبت به این موضوع به فرمانداری مهر تجمع و اعتراض داشتند.


حال باید منتظر ماند که آیا فرماندار شهرستان مُهر این چینش های یک طرفه را اصلاح خواهد کرد یا خیر، سایت خبری عصر مُهر پی گیر این موضوع خواهد شد و جواب را به اطلاع شهروندان محترم خواهد رساند.منبع: عصر مُهـر

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: