کد خبر: ۱۰۹۹۴۵
تاریخ انتشار: ۱۳:۳۵ - ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۶
عصر امروز و در آخرین ساعات باقی مانده از زمان تبلیغات کاندیداهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ، دکتر جلیلی وارد سروستان شد و مورد استقبال باشکوه مردم این شهرستان قرار گرفت.

به گزارش شیرازه، عصر دیروز و در آخرین ساعات باقی مانده از زمان تبلیغات دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، دکتر سعید جلیلی وارد سروستان شد و به گفتگو با مردم این شهرستان پرداخت.

جلیلی ضمن تقدیر از استقبال مردم این شهرستان از وی با اشاره به وعده های دولت روحانی طی چهار سال گذشته ضمن انتقاد از عملکرد دولت یازدهم اظهار داشت: امروز شان و جایگاه و رفاه مردم ایران اسلامی باید بسیار بسیار جلوتر از وضعیت فعلی باشد.

وی ضمن بیان برخی از بندهای برجام هسته ای خطاب به دولت تدبیر و امید گفت: شما که همه دستاورد خویش را در سند برجام می دانید آیا می توانید پول نفتی که می فروشید را از طریق مراجع بانکی دریافت کنید؟ آیا ایرانی ها می توانند در بانک های خارجی حساب شخصی داشته باشند؟

دبیر سابق شورای عالی امنیت ملی همچنین افزود: براساس گفته خود آقای روحانی" آمریکایی ها نه به روح و نه به جسم برجام پایبند بوده اند " و براساس یکی از بندهای  همین سند برجام ایران حق شکایت درخصوص برجام ندارد.

وی در جمع بندی سخنان خویش با اشاره به ادامه خط پر افتخار انقلاب توسط مردم ایران تصریح کرد: دلیل حمایت عموم مردم و به خصوص جوانان ما به برادر بزرگوارم جناب آقای حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی در این دوره از انتخابات اعتماد ایشان به مردم و جوانان جهت حرکت پر شتاب در مسیر سرافراز انقلاب اسلامی و دستاوردهای  آن و همچنین اعتماد و اعتقاد ایشان به توان داخلی و صداقت کلام و عمل ایشان در مقابله با فساد و استکبار ستیزی است.

دکتر جلیلی در پایان سخنان خویش ضمن دعوت از مردم جهت حضور باشکوه و حماسی در انتخابات 29 اردیبهشت ماه جاری تاکید کرد: به فضل خدا و عنایات حضرت ولی عصر(عج) ملت سرافراز ایران اسلامی با حضور حماسی و باشکوه خویش در انتخابات روز جمعه بار دیگر آرمان  های متعالی انقلاب، امام راحل، شهدا و مقام معظم رهبری لبیک گفته و تجدید میثاقی دوباره خواهند  داشت و در مقابل توطئه های دشمنان خواهند ایستاد.

گوشه هایی از این مراسم از نگاه دوربین؛


منبع: سروستان ما

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: