کد خبر: ۱۰۹۹۵۰
تاریخ انتشار: ۲۲:۲۲ - ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۶
رئیس شورای راهبری ستاد انتخاباتی رئیسی در فارس خبر داد:
رئیس شورای راهبری ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام رئیسی در فارس با ابراز نگرانی از حمله مجدد به ستاد حجت‌الاسلام رئیسی در شیراز، از عدم تامین امنیت ستادهای نامزدها توسط مسؤولین به شدت انتقاد کرد.
سرقت، تخریب اموال و حمله مجدد به ستاد مرکزی رئیسی در شیراز+ عکس

به گزارش شیرازه، حجت‌الاسلام سیدمحی‌الدین طاهری رئیس شورای راهبری ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی در استان فارس گفت: شب گذشته مجددا ستاد انتخاباتی دکتر رئیسی در شیراز مورد تعرض برخی افراد قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: با وجود هشدارهایی که پیش از این به نهادهای ذیربط در شهر شیراز داده بودیم، متاسفانه شب گذشته شاهد تجمع غیرقانونی چند صد نفر از هواداران یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در برابر ستاد مرکزی انتخاباتی دکتر رئیسی در شیراز بودیم که همانند شب پیش از آن، برای حفظ امنیت شهر و جلوگیری از برهم خوردن نظم عمومی به صورت داوطلبانه ستاد را تعطیل کردیم.

رئیس شورای راهبری ستاد انتخاباتی دکتر رئیسی در فارس در ادامه افزود: شب گذشته علاوه بر تجمع غیرقانونی، شاهد راه‌بندان و سردادن شعارهای ساختارشکنانه و افراط‌گرایانه از سوی برخی افراد بودیم که مجددا با سهل‌انگاری و عدم اقدام موثر از سوی نهادهای مسؤول مواجه شدیم و در نتیجه بار دیگر حفظ مصالح عمومی را بر تبلیغ نامزد خود در آخرین شب مجاز تبلیغات انتخاباتی ترجیح دادیم و نیروها و هواداران خود را به ترک محل وادار کردیم.

طاهری در ادامه تصریح کرد: شب گذشته علاوه بر تعرض مجدد به ستاد شیراز، ستاد مرکزی انتخاباتی دکتر رییسی در استان فارس نیز مورد سرقت و تخریب اموال قرار گرفت که امیدواریم نهادهای قضایی و امنیتی متعاقب شکایت رسمی که ظهر امروز علیه تعرض‌کنندگان تنظیم و به نهادهای ذیربط تحویل داده شده، ضمن شناسایی افراد خاطی با آنها برخورد قانونی کرده و از تکرار چنین حوادثی جلوگیری نمایند.
وی در انتها ضمن اشاره به حمله صورت گرفته به ستاد انتخاباتی دکتر رئیسی در دو شب گذشته گفت: هنگامی که برای نخستین بار به ستاد انتخاباتی دکتر رئیسی در شیراز حمله شد و ما به ناچار مسئله را با رسانه‌ها در میان گذاشتیم، عده‌ای از مسئولان آن را تکذیب کردند حال آنکه اگر این افراد، به جای تکذیب مسئله و تحت فشار گذاشتن رسانه‌های منتشرکننده این خبر، امنیت ستادهای نامزدها را به درستی تامین می‌کردند و تدبیر لازم را به کار می‌گرفتند، شاهد بروز چنین اتفاقاتی نبودیم.

سرقت، تخریب اموال و حمله مجدد به ستاد مرکزی رئیسی در شیراز+ عکس

طاهری در ادامه افزود: آیا تجمع غیرقانونی صدها نفر در خیابان ستارخان شیراز مقابل ستاد مرکزی دکتر رئیسی و سردادن شعارهای ساختارشکنانه آنها در شب گذشته در حالی که فیلم‌های بسیاری در این باره وجود دارد و در فضای مجازی نیز منتشر شده قابل انکار است؟ آیا حمله، تخریب اقلام تبلیغاتی و سرقت برخی وسائل ستاد مرکزی دکتر رئیسی در استان فارس در شب گذشته نیز قابل انکار است؟ مسئولانی که این قبیل موارد را انکار می‌کنند چرا با مردم صادق نیستند و از افشای حقیقت واهمه دارند؟

سرقت، تخریب اموال و حمله مجدد به ستاد مرکزی رئیسی در شیراز+ عکس

وی در پایان خاطرنشان کرد: حضور برخی مسؤولان برگزاری انتخابات در ستاد یکی از نامزدها، از روز نخست شائبه جانبدار‌‌ی‌های خاص را در افکار عمومی ایجاد کرد و با اعتراض تشکل‌های مختلف از جمله دانشجویان نیز مواجه شد اما بی‌اعتنایی به این مسئله، سبب شد امروز شاهد هدایت سازمان‌یافته و پشت‌پرده برخی گروه‌های فشار از سوی برخی مسؤولان و صدور مجوز فعالیت غیرقانونی برای برخی ستادهای انتخاباتی از سوی این افراد باشیم که ستاد انتخاباتی دکتر رئیسی در فارس، این مسائل را از طریق مراجع قانونی در مرکز پیگیری خواهد کرد و نتایج حاصله را به اطلاع افکار عمومی خواهد رساند.

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: