کد خبر: ۱۱۰۷۸۸
تاریخ انتشار: ۰۸:۳۷ - ۲۵ خرداد ۱۳۹۶
فرمانده سپاه شهرستان مُهر:
فرمانده سپاه شهرستان مُهر در خصوص عوامل گروهک تکفیری داعش در مرکز شهرستان مُهر بیان داشت: با توجه به رصد و شناسایی تیم‌های اطلاعاتی و عملیاتی سپاه شهرستان مُهر فرد مذکور دستگیر و پس از انجام اقدامات اولیه مشخص شد که هیچ‌گونه مسئله امنیتی وجود نداشته است.

به گزارش شیرازه،  سرهنگ محمد رسول رضایی فرمانده سپاه شهرستان مُهر در گفت‌وگوی اختصاصی در خصوص عوامل گروهک تکفیری داعش در مرکز شهرستان مُهر بیان داشت: با توجه به رصد و شناسایی تیم‌های اطلاعاتی و عملیاتی سپاه شهرستان مُهر فرد مذکور دستگیر و پس از انجام اقدامات اولیه مشخص شد که هیچ‌گونه مسئله امنیتی وجود نداشته است.


فرمانده سپاه شهرستان مُهر خاطرنشان ساخت: تیم‌های اطلاعاتی و عملیاتی سپاه و بسیج شهرستان مُهر با آمادگی کامل در حفظ و برقراری امنیت شهرستان خصوصاً در شب‌های قدر، روز قدس و در روز عید سعید فطر اهتمام لازم را نسبت به این موضوع خواهند داشت و هیچ‌گونه جای نگرانی نیست و در شب‌های قدر تیم‌های اطلاعاتی و امنیتی سپاه و بسیج شهرستان مُهر در جهت حفظ و امنیت شهرستان فعالیت خود را افزایش خواهند داد.


این عضو شورای تأمین شهرستان مُهر در پایان تصریح کرد: شهروندان شهرستان مُهر می‌توانند هرگونه موارد مشکوک را به شماره ۱۱۴ اطلاعات سپاه شهرستان مُهر اطلاع دهند.


منبع:  عصر مُهـر


برچسب ها: مهر ، داعش ، سپاه
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: