کد خبر: ۱۱۱۹۵۷
تاریخ انتشار: ۱۹:۵۰ - ۲۵ تير ۱۳۹۶
واکنش آیت‌الله کلانتری به سخنان اژه‌ای در مورد سرقت علمی از مدرکش
نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری در واکنش به سخنان امروز سخنگوی قوه قضاییه در مورد سرقت علمی از رساله‌اش گفت: برای شکایت قضایی از رئیس‌جمهور هنوز تصمیمی نگرفته و نیاز به تأمل بیشتری دارم.

به گزارش شیرازه، آیت‌الله علی‌اکبر کلانتری امروز در گفت‌وگو با فارس در واکنش به سخنان امروز سخنگوی قوه قضاییه در مورد رساله‌اش اظهار داشت: برای شکایت قضایی از رئیس‌جمهور به جهت کپی‌برداری از رساله‌ام بدون ذکر منبع، هنوز تصمیمی نگرفته و در حال تأمل هستم.

وی با توجه به اظهارات اژه‌ای که گفته بود این پرونده باید شاکی خصوصی داشته باشد تا به جریان بیفتد، افزود: قضایی کردن این پرونده نیاز به تدبیری ظریف و دقیق دارد و در حال حاضر تصمیم دارم در خصوص آن با بزرگان مشورت کنم.

لازم به ذکر است محسنی اژه‌ای سخنگوی قوه قضاییه در نشست خبری صبح امروز در پاسخ به پرسش یکی از خبرنگاران درباره کپی‌برداری از مدارک علمی و اینکه برخی رسانه‌ها در مورد کپی‌برداری مدرک علمی رئیس‌جمهور مطالبی را منتشر کردند و اینکه آیا قوه قضاییه در این پرونده ورود کرده است یا نه گفت: این پرونده باید شاکی خصوصی داشته باشد و در صلاحیت دادگاه ویژه روحانیت است.

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: