کد خبر: ۱۱۲۸۳۴
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۱۳:۲۱ - ۱۶ مرداد ۱۳۹۶
عضو هیئت تفحص از ستاد مبارزه با قاچاق کالا:
عضو هیئت تفحص از ستاد مبارزه با قاچاق کالا گفت: تفحص از این ستاد با توجه به حجم کار برای ۶ ماه دیگر تمدید شد.
به گزارش شیرازه، عضو هیئت تحقیق و تفحص از ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اشاره به روند این تحقیق و  تفحص، اظهار داشت: روند تفحص از این ستاد از آذرماه سال گذشته آغاز و با توجه به حجم بالای کار، تفحص از این ستاد 6 ماه دیگر تمدید شده و احتمالاً گزارش این هیئت تا دی‌ماه سال جاری آماده می‌شود.

احمد انارکی افزود: در همین راستا مکاتباتی با دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی، نیروی انتظامی، وزارت صنعت، سازمان گمرکات کشور ،قوه قضائیه و سازمان تعزیرات حکومتی انجام شده و قرار است این دستگاه‌ها گزارشات خود را در زمینه قاچاق کالا و ارز به هیئت ارسال کنند.

عضو هیئت تفحص از ستاد قاچاق کالا و ارز ادامه داد: برخی از این دستگاه‌ها گزارشات خود را به هیئت واصل کرده‌اند و منتظر هستیم تا سایر دستگاه‌ها نیز گزارشات خود را ارسال کنند تا در گزارش نهایی هیئت، از این اطلاعات هم استفاده شود.

وی با بیان اینکه قرار است اعضای هیئت در گروه‌های چند نفره به صورت میدانی از برخی مبادی ورودی رسمی و غیررسمی کالا بازدیدی داشته باشند، تصریح کرد: قرار است این گروه‌ها از گمرکات، فرودگاه‌ها، مناطق آزاد و سازمان کشتیرانی بازدید و گزارشات خود را به هیئت ارائه دهند.
منبع: تسنیم
دریـچـــــــــــــــــــــه
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
آریا
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۲
0
0
باسلام تمام پوشاک قاچاق کشور ازطریق باربری واز فرودگاه مهرآباد وارد می شود بطوریکه شما بار را در ترکیه تحویل واسطه یاهمان باربر می دهید کیلویی 45 هزارتومان ازشما می گیرد ودر تهران به شما تحویل می دهدبهتر است رییس گمرک کلیه فرودگاههای کشور از جمله مهرآباد وشیراز عوض شوند
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: