کد خبر: ۱۱۲۸۴۰
تاریخ انتشار: ۱۵:۰۵ - ۱۶ مرداد ۱۳۹۶
رئیس سبک جوجیتسو و کوبودو استان فارس خبر داد؛
محمد امیر گلچین پور گفت: با حضور 80 ورزشکار از شهرستان های مختلف استان فارس دومین دوره مسابقات قهرمانی رشته جوجیتسو و کوبودو به میزبانی جهرم برگزار شد.

به گزارش شیرازه، دومین دوره مسابقات قهرمانی سبک جوجیتسو و کوبودو استان فارس به میزبانی جهرم با حضور رحیم خداجو رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان جهرم ،حمید فسایی رئیس هئیت ورزشهای رزمی شهرستان جهرم  و محمد امیر گلچین پور رئیس سبک جوجیتسو و کوبودو استان فارس در مجموعه ورزشی تختی این شهرستان برگزار شد.

محمدامیر گلچین پور رئیس سبک جوجیتسو و کوبودو استان فارس درحاشیه برگزاری این رقابت ها در گفتگو با خبرنگار ما گفت : این دوره از رقابت ها با شرکت 80 ورزشکار از شهرستان های جهرم، داراب و گراش  برگزار شد.

رئیس سبک جوجیتسو و کوبودو استان فارس خاطرنشان کرد: مسابقات در سه بخش کاتا ، کومیته و کوبودو (سلاح) برگزار شد که در پایان تیم الف شهرستان جهرم مقام اول تیمی، تیم ب شهرستان جهرم مقام دوم و تیمهای داراب و گراش به ترتیب مقام های سوم و چهارم تیمی را کسب کردند.

گلچین پور افزود: به نفرات برتر هر بخش حکم و مدال قهرمانی اهدا شد و همچنین از هنرجوی با اخلاق عباس مسعودی تجلیل و کاپ اخلاق به وی اعطا شد.

گفتی است در پایان این دوره از مسابقات ابلاغیه مسئولیت سبک جوجیتسو و کوبودو شهرستانهای داراب ، جهرم  و گراش و احکام انتصاب هئیت رئیسه این سبک از طرف رئیس سبک جوجیتسو و کوبودو استان فارس به نفرات اعطا شد.

اسامی مقام آوران در این دوره از رقابت ها به شرح زیر است:

1-رضا پاک طینت مقام اول 25- جهرم  نونهالان

2-علی صفایی مقام دوم 25-جهرم  نونهالان

3-امیر رضا عباسی مقام سوم 25- جهرم نونهالان

4-محمد پارسا اکوان مقام سوم 25- جهرم  نونهالان

5- عرفان محبیان مقام اول 30- جهرم نو نهالان

6-علی ساعدی مقام دوم 30- جهرم  نونهالان 

7- محمد یاسین امری مقام سوم  30- جهرم نونهالان

8-متین احمدی فر مقام سوم 30- جهرم نونهالان

9-میعاد صحراییان مقام اول 35- جهرم نونهالان

10-رضا نصیری زاده مقام دوم 35- جهرم نونهالان

11-حامد نیک زاد مقام اول 40- جهرم نونهالان

12-سجاد کارگر مقام دوم 40- جهرم نونهالان

13-امیر حسین حق منش مقام اول 55- جهرم نونهالان

14-آرش سلطانی مقام دوم 55- جهرم نونهالان

15-پویا رنجبران مقام سوم 55- جهرم نونهالان

16-هادی نظری مقام اول 50- جهرم جوانان

17-محمد نصیری نیا مقام دوم 50- جهرم جوانان

18-علی نیک زا د مقام سوم 50- جهرم جوانان

19-محسن اسدی مقام سوم 50- جهرم جوانان

20- عباس مسعودی مقام اول 60- جهرم جوانان

21- محمد صفرزاده مقام دوم 60- جهرم جوانان

22- حسین عباسی مقام دوم 60- جهرم جوانان

23- سجاد سامانی مقام اول 70- جهرم جوانان

24- سبحان پارسا مهر مقام دوم 70- جهرم جوانان

25- حسام فانیانی مقام سوم 70- جهرم جوانان

26- رضا مرادی مقام اول 70-جهرم بزرگسالان

27- اسماعیل ازبکی مقام اول 60- جهرم بزرگسالان

28- ابراهیم اربکی مقام دوم 60- جهرم بزرگسالان

29- آیت اله عدالت مقام سوم 60- جهرم بزرگسالان

30- محمد صادق ازبکی مقام سوم 60- جهرم بزرگسالان

31- علی نیکفرد مقام اول 70- جهرم بزرگسالان

32- عباس کابلی مقام دوم 70- جهرم بزرگسالان

33- حسین ثامنی مقام سوم70- جهرم بزرگسالان

34- فرهاد ازبکی مقام سوم 70- جهرم بزرگسالان

35- عبدالملک ازبکی مقام اول 85- جهرم بزرگسالان

36-  خسروکاظمی مقام دوم 85- جهرم بزرگسالان

37- صادق رنجبر مقام سوم 85-  جهرم بزرگسالان

38- محمد اسمی مقام سوم 85- جهرم بزرگسالان

39- امیر حسین رحمانیان مقام اول 100+ جهرم بزرگسالان

40- محمد اوسط مقام دوم 100+ جهرم بزرگسالان

41- محمدی بیتا مقام سوم100+ جهرم بزرگسالان

42- امیر حسین مصلی نژاد مقام سوم 100+ جهرم بزرگسالان

43- مهدی هاشمی مقام اول  کوبودو (سلاح  نانچاکو) گراش بزرگسالان

44- حسین نصیری مقام اول کوبودو (سلاح چوب) جهرم بزرگسال

45- محسن اسدی مقام اول کاتا جوانان جهرم

46- امیر حسین رحمانیان مقام اول کاتا جهرم جوانان

47-هادی نظری مقام دوم کاتا جوانان جهرم

48- آیت اله عدالت مقام دوم کاتا جهرم جوانان

49- فرهاد ازبکی مقام سوم کاتا جهرم جوانان

50- حسام فانیانی مقام سوم کاتا جهرم جوانان

51- خسرو کاظمی مقام سوم کاتا جهرم جوانان

52- حسین فانیانی مقام سوم کاتا جهرم جوانان

53- ابراهیم ازبکی مقام اول کاتا جهرم بزرگسالان

54- اسماعیل ازبکی مقام اول کاتا جهرم بزر گسالان

55- رضا مرادی مقام اول کاتا جهرم بزرگسالان

56- محمد صادق ازبکی مقام دوم کاتا جهرم بزرگسالان

57- عبدالملک اربکی مقام دوم کاتا جهرم بزرگسالان

58- دانیال تنها مقام دوم کاتا داراب بزرگسالان

59- مرتضی محمدی مقام دوم کاتا داراب بزرگسالان

60- داریوش رحیمی غیاثی مقام سوم داراب بزرگسالان

61- علیرضا هنر ور مقام سوم کاتا داراب بزرگسالان

62- حسام الدین رستمی مقام سوم کاتا داراب بزرگسالان

63- پیمان اصالت مقام اول کاتا جهرم جوانان

64- امیر رضا مهرشاد مقام اول کاتا جهرم جوانان

65- علی نیک زاد مقام دوم کاتا جهرم جوانان

66- حامد نیک زاد مقام دوم کاتا جهرم جوانان

67- امیر رضا غنی زاده مقام سوم داراب جوانان

68- صادق خورشیدی مقام سوم داراب جوانان

69- محمد کاظم فداکار مقام اول کاتا داراب جوانان

70- علی پرویز مقام مقام دوم کاتا داراب نونهالان

71- امیر علی عابدینی مقان اول کاتا نونهالان

72- امیر حسین احمدی مقام سوک کاتا داراب نونهالان


همچنین طی احکام جداگانه ای مسؤولین شهرستانی این سبک به هیئت ورزشهای زرمی استان معرفی شدند .

1- هادی معماریان نماینده جوجیتسو و کوبودو شهرستان داراب

2- مهدی رنجبر نماینده جوجیتسو  وکوبودو شهرستان گراش

3- مهدی بیتا نماینده جوجیتسو و کوبودو شهرستان جهرم

اعضای هیئت رئیسه سبک جوجیتسو و کوبودو استان فارس نیز از سوی استاد محمدامیر گلچین پور رئیس این سبک در استان فارس مشخص شدند .

1- علی کریمی  دبیر سبک

2- حمید فسایی  کمیته فنی و آموزش سبک

3- علی نیک فر کمیته داوران سبک

4- امین رئوفی کمیته مسابقات  سبک

5- رضا حسینی نسب کمیته مسابقات سبک

6- رضا اژدری کمیته دفاع شخصی سبک

7- حسین مسیح زادگان کمیته دفاع شخصی سبک

8- محسن صحراییان کمیته پیشکسوتان سبک

9- هادی دادیا کمیته پیشکسوتان سبک

10- حسین ثامنی کمیته فرهنگی سبک

11- مصطفی ربیعی کمیته فرهنگی سبک














دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: