کد خبر: ۱۱۳۰۵۲
تاریخ انتشار: ۱۵:۰۶ - ۲۲ مرداد ۱۳۹۶
رئیس کل دادگستری استان فارس ضمن بازدید از زندان شهرستان مرودشت از پروژههای اجرایی بازدید و واحد مراقبت و سلامت زندان این شهرستان را افتتاح کرد.
واحد مراقبت و سلامت زندان شهرستان مرودشت افتتاح شدبه گزارش شیرازه، رئیس کل دادگستری استان فارس ضمن بازدید از زندان شهرستان مرودشت از پروژههای اجرایی  بازدید و واحد مراقبت و سلامت زندان این شهرستان را افتتاح کرد.

علی القاصی و هیأت همراه با بازدید از زندان شهرستان مرودشت و ملاقات با مددجویان وضعیت  بهداشتی، رفاهی ومعیشتی آنان را  از نزدیک مورد  بررسی قرار دادند.

نماینده عالی قوه قضائیه در استان فارس همچنین دستورالعمل کاهش جمعیت کیفری و رسیدگی به پرونده قضایی زندانیان بلاتکلیف را مورد ارزیابی قرار داد و تصریح کرد: تعامل و همکاری صورت گرفته بین مجموعه زندان های استان با مراجع قضایی و دستگاههای اجرایی شهرستان مرودشت قابل تقدیراست.

 وی در ادامه از اقدامات ارزشمند اصلاحی و تربیتی، رسیدگی قضایی و مددکاری به پرونده مددجویان زندان شهرستان مرودشت قدردانی کرد.

شایان ذکر است در این بازدید رئیس کل، معاونین قضایی دادگستری استان، مدیرکل زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی فارس و فرمانده انتظامی شهرستان مرودشت از برنامههای فرهنگی و هنری اندرزگاه قرآن وعترت، کارگاه های تولیدی و اشتغالزایی اندرزگاه اشتغال، بهسازی های صورت گرفته در اندرزگاه سلامت و پوسته داخلی زندان  شهرستان مرودشت بازدید.

واحد مراقبت و سلامت زندان شهرستان مرودشت افتتاح شد

واحد مراقبت و سلامت زندان شهرستان مرودشت افتتاح شد

واحد مراقبت و سلامت زندان شهرستان مرودشت افتتاح شد

واحد مراقبت و سلامت زندان شهرستان مرودشت افتتاح شد
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: