کد خبر: ۱۱۳۷۳۹
تاریخ انتشار: ۱۲:۰۷ - ۰۸ شهريور ۱۳۹۶
سید حسن خمینی را اصلاح‌‌طلبان تا وقتی قبول دارند که همچون آن‌‌ها نفرات جبهه مقابل را بکوبد، خوبی‌‌هایشان را نگوید و یک افراطی تمام‌‌ عیار باشد.
اصلاح طلبان حتی با سید حسن هم رودربایسی ندارند!به گزارش شیرازه، سید حسن خمینی با حضور در مراسم تجلیل از زحمات شهردار سابق تهران به شب‌‌نشینی‌‌‌‌های خود با قالیباف اشاره و از زحمات او در طول سال‌‌های اخیر تشکر کرده است، به سبب همین اتفاق، آقایانِ مدافع تبدیل به مهاجم شده‌‌اند و تا توانسته‌‌اند به قول خودشان، یادگار امام را مذمت نموده‌‌اند تا از کرده‌‌اش پشیمان شود.
 
جریان‌‌های مخالف جبهه‌‌ی مورد حمایت قالیباف تا حدی پیش رفته‌‌اند که با تکفیر سید حسن خمینی، او را در زمره‌‌ی کسانی قرار داده‌‌اند که باید توسط رسانه‌‌های اصلاح‌‌طلب بی‌‌رحمانه نقد شود و دستِ‌‌کم اگر این امر نیز مقدور نیست، بزرگان از او تبری جویند!

البته ادبیات این طیف زیاد تعجب‌‌آور نیست چراکه پیش‌‌تر نیز با اتخاذ چنین رویکردهایی تعبیرشان از دموکراسی را نشان داده‌‌اند لیکن آنچه جایِ تامل دارد عدم رودرواسی‌‌شان با سید حسنی است که در انتخابات برایشان سنگ‌‌ تمام گذاشت و آنان نیز در پاسخ عنوانِ دانشمند و آیت‌‌الله را به نوه‌‌ی امام هدیه دادند.

شاید همین الآن، در راستای اجرای همان سیاست‌‌های بی‌‌رحمانه، آقایان تصویر سیدحسن خمینی با رئیس‌‌جمهور سابق را در مراسم تحلیف روحانی منتشر کنند و او را هم انحرافی بنامند!

منبع: جهان نیوز
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: