کد خبر: ۱۱۴۰۲۶
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۱۴:۲۱ - ۲۰ شهريور ۱۳۹۶
شنیده ها حکایت از آن دارد که معافیان شهردار جدید شیراز در ابتدای دوران مدیریت خود با یک چالش ناخواسته مواجه شده است.
شهرداری شیراز در انتظار یک انتصاب سفارشی پر حاشیه
به گزارش شیرازه، شنیده ها حکایت از آن دارد که معافیان شهردار جدید شیراز در ابتدای دوران مدیریت خود با یک چالش ناخواسته مواجه شده و از قرار معلوم وی برای معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری که منابع مالی بسیار زیادی را در اختیار دارد تحت فشار یک انتصاب سفارشی است.

علیرغم اینکه اخبار غیر رسمی به نقل از جوانان حامی روحانی در فارس جدی ترین گزینه معاونت فرهنگی را سید محمدامین جعفری حسینی مدیرکل سابق اداره کتابخانه های استان فارس و مدیر کل فعلی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی قشم  میدانستند به ناگاه خبری در فضای مجازی منتشر شد که قاعدیان مدیر اسبق سازمان میراث فرهنگی و گردشگری فارس گزینه کارگزارانی ها برای معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری است. ظاهراً پس از انتصاب معافیان با لابی های سیاسی، قرار است معاونت های شهرداری هم با زدو بندهای سیاسی تعیین شود.
   
تا این لحظه تلاش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی شیرازه برای تایید و یا تکذیب این خبر نتیجه ای نداده و هیچ مقام مسئولی حاضر به پاسخگویی نشده است. هر چند نزدیکان رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر ضمن تایید غیر مستقیم این خبر، نقش خانم دودمان را در این انتصاب غیر قابل کتمان عنوان کرده اند.

فارس در این رابطه نوشت: احتمال انتصاب علیرضا قائدیان به سمت معاون فرهنگی شهرداری شیراز شائبه‌هایی را مطرح کرده است.
  علیرضا قائدیان کیست؟
علیرضا قائدیان مالک کانون تبلیغاتی چاوش دید فارس، مجری و پیمانکار تابلوهای بزرگ تبلیغاتی در سطح شهر شیراز است. ازجمله سوابق سیاسی وی نیز می‌توان به پشتیبانی و حمایت مالی گسترده از لیست امید و جریان اصلاحات طی سال‌های اخیر در شیراز و برخی نقاط استان نام برد.
  انتصاب قائدیان به معاونت فرهنگی شهرداری از آن جهت شبهه‌برانگیز است که این معاونت، مالک بسیاری از بیلبوردها و تابلوهای تبلیغاتی سطح شهر بوده و سالانه ده‌ها میلیارد تومان از طریق اجاره این تابلوها و بیلبوردها، نصیب شهرداری و همچنین کانون‌های تبلیغاتی می‌شود. حال فردی که خود یک پیمانکار بزرگ بیلبوردها و تابلوهای تبلیغاتی شهر است، می‌خواهد در مقام کارفرما نیز قرار گیرد! و جالب‌تر آنکه این شخص یکی از منابع اصلی تأمین مالی جریان اصلاحات در شهر شیراز نیز محسوب می‌شود!

این نوشتار به‌هیچ‌عنوان قصد ندارد اتهامی را متوجه علیرضا قائدیان و یا جریان اصلاح‌طلب شیراز کند و بر حق مسلم شورا و شهرداری در انتصاب افراد مدنظر خود، تأکید مجدد می‌ورزد؛ اما نباید فراموش کرد نشاندن پیمانکاری که حامی مالی یک جریان سیاسی است به‌جای کارفرمایی که ده‌ها میلیارد تومان را می‌تواند تنها با یک امضا به سمت خاصی هدایت کند، درهرصورت شائبه‌برانگیز بوده و لازم است با توجه به قانون منع مداخله کارکنان در امور مالی محل خدمت و همچنین لزوم اتخاذ تدابیر پیشگیرانه از بروز فساد، از انتصابات پر ابهام خودداری کرد.
دریـچـــــــــــــــــــــه
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۳
غیر قابل انتشار: ۰
علیرضا
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۰
0
0
قابل توجه کسانی که کشته مرده اصلاحاتچی ها وکارگزارانیها بودن وهستن
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: