کد خبر: ۱۱۴۰۸۹
تاریخ انتشار: ۰۱:۲۳ - ۲۳ شهريور ۱۳۹۶
جانشین رییس سازمان بسیج مستضعفین:
سردار فضلی گفت: سال گذشته بیش از هفت میلیون نفر توفیق حضور در راهیان نور را داشته اند که هشتاد درصد آن ها برای نخستین بار در کربلای ایران حضور یافته اند.
حضور زائران غیر ایرانی در راهیان نور چشمگیر است/همراه شدن یک خادم الشهید با هر کاروان از ابتکارات فارس بود
به گزارش شیرازه، آئین تجلیل از خادمان راهیان نور استان فارس با حضور سردار علی فضلی جانشین رییس سازمان بسیج مستضعفین و سردار سید هاشم غیاثی فرمانده سپاه فجر برگزار شد.
 
سردار فضلی با بیان اینکه راهیان نور به مثابه یک فناوری برای انتقال ارزش های دفاع مقدس به نسل حاضر و آینده است، گفت: حضور شما خادمان شهدا در عرصه انتشار ارزش های دفاع مقدس یک توفیق است و این مسئله را همواره پیش روی خودتان داشته باشید که هر کاری انجام می دهید برای خدا باشد.
 
وی با بیان اینکه راهیان نور حلقه فصل امت و ارزش هاست، گفت: دفاع مقدس الگویی برای همه نسل ها و عرصه ای برای تربیت جوانان است و علاوه بر این ها امروز شاهد افزایش چشمگیر حضور زائران غیر ایرانی در راهیان نور هستیم.
 
جانشین رییس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه طِی یک سال هشتاد هزار نفر از استان فارس به راهیان نور اعزام شده اند، گفت: سال گذشته بیش از هفت میلیون نفر توفیق حضور در راهیان نور را داشته اند که هشتاد درصد آن ها برای نخستین بار در کربلای ایران حضور یافته اند.
 
 
وی با بیان اینکه همراه شدن یک خادم الشهید با هر کاروان از ابتکارات استان فارس بوده است، گفت: در زمینه راهیان نور شاهد رشد بسیار خوبی در فارس بوده ایم و این استان با تربیت چهار هزار خادم الشهید در کشور زبانزد است و از ابتکارات فارس در سایر استان ها الگوبرداری می شود.
 
سردار فضلی با بیان اینکه راهیان نور مهمانی شهدا و حج بصیرتی است، خاطرنشان کرد: دفاع مقدس، شهدا و راهیان نور به هیچ گروه و صنفی وابستگی ندارند و متعلق به همه مردم از همه سلایق هستند.
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: