کد خبر: ۱۱۵۰۳۶
تاریخ انتشار: ۱۰:۲۶ - ۱۹ مهر ۱۳۹۶
در هفته ملی کودک روی داد؛
به مناسبت هفته کودک، اعضای کانون پرورش فکری با خانواده کودکان شهید شیرازی دیدار کردند.
به گزارش شیرازه، همزمان با هفته ملی کودک و در چهارمین روز این هفته که به نام «کودک سلامت و ایمنی نامگذاری» شده، مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس به همراه اعضای کمیته کودک و نوجوان هفته ملی کودک استان( اداره کل ارشاد اسلامی، اداره کل صدا و سیما، اداره کل بهزیستی، اداره کل جمعیت هلال احمر) و مسئولین بنیاد شهید و امور ایثارگران، با حضور در خانه شهیدان علیرضا و عرفان انتظامی با خانواده این کودکان شهید دیدار کردند.

زهرا افتخاری، مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس با اشاره به هفته ملی کودک گفت: گرامیداشت یاد و خاطره شهدا برای ما یک اصل است و وظیفه داریم به خانواده این شهدا ارج بگذاریم.

فتخاری گفت: وظیفه کانون و نهادهای فرهنگی این است که در بعد جهادگری و ایثار و شهادت آموزش هایی را به گروه مخاطب ارائه دهند؛ در کانون این اتفاق می افتد تا این نکته را یادآور شویم که جانفشانی و ایثارگری شهدا، حافظ زندگی ماست.

مادر شهیدان انتظامی نیز با اشاره به بخشی از خاطرات و خصوصیات اخلاقی دو کودک شهیدش گفت: کودکانتان را به ائمه بسپرید تا راه را نشانشان بدهند.

وی با اشاره به دلتنگی این روزهایش برای علیرضا و عرفان نتوانست خوشحالیش را از حضور اعضای کمیته برگزاری هفته ملی کودک ابراز نکند گفت: دلتنگیم برای بچه ها و درد دل هایم با آنها باعث شده تا اکنون میزبان شما باشیم.

خانواده انتظامی اکنون صاحب دو کودک دختر است که به مناسبت هفته ملی و روز جهانی کودک هدایای خود را از کانون پرورش فکری و سایر اعضای کیمته دریافت کردند.

علیرضا و عرفان ایرانمنش، دو برادر ۱۱ و ۵ ساله در عملیات تروریستی حسینیه سید الشهدا شیراز در فروردین سال ۱۳۸۷ در مراسم عزای حسینی به شهادت رسیدند.

منبع: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: