کد خبر: ۱۱۵۷۴۱
تاریخ انتشار: ۱۴:۱۸ - ۱۳ آبان ۱۳۹۶
وزیر بهداشت در حکمی دکتر علی بهادر را به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شیراز منصوب کرد.

به گزارش شیرازه، وزیر بهداشت در پیامی از خدمات دکتر ایمانیه تقدیر کرد و درحکمی دکتر علی بهادر، فوق تخصص جراحی اطفال را به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شیراز منصوب کرد. متن این حکم به شرح زیر است:

«جناب آقای دکتر علی بهادر

استاد محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شیراز

نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جناب عالی، به موجب اين ابلاغ به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتی، درمانی شیراز منصوب مي شويد.

از جناب عالی انتظار دارم با استفاده از توان تخصصي و كارشناسي اعضاي هيأت علمي و كاركنان محترم دانشگاه و استفاده از ظرفيت منابع بالقوه ساير بخش هاي حوزه مأموريت خود و در چهارچوب اسناد بالادستی به ویژه سیاست های کلی سلامت ابلاغی مقام معظم رهبری، قانون برنامه ششم توسعه و برنامه های ارائه شده توسط اینجانب در صحن مجلس شورای اسلامی اقدامات زير را انجام دهيد:

1-تشویق، ترغیب و توجه ویژه به اجرای برنامه تحول و نوآوری در آموزش پزشکی

2-تأمين، حفظ و ارتقاء سطح سلامت مردم به ويژه محرومين و نيازمندان

3-عملياتي نمودن برنامه ششم توسعه و برنامه سلامت دولت دوازدهم

4-اقدامات لازم در زمینه استمرار طرح تحول نظام سلامت

5- حمایت و تقویت پژوهش و نوآوری و تلاش برای جهت دهی به پژوهش و طرح های مهم تحقیقاتی که می تواند فرآیند محصولات و ارتقاء سلامت را تقویت نماید.

6-ارتقای برنامه هاي جاري حوزه هاي بهداشتي، درماني، فرهنگي و دانشجويي

7-صيانت از منابع انساني، فيزيكي و مالي

8-توسعه عدالت در سلامت در حوزه مأموريت خود

9-برنامه ریزی و اجرا برای رصد، مدیریت و مطالبه اصلاح مولفه های اجتماعی برای پیشگیری و کنترل تهدیدکننده های سلامت و اعمال رویکرد اجتماع محور سلامت از طریق توانمندسازی تشکل های مردم نهاد و توسعه، تقویت خیریه های سلامت

10-رعایت اعتدال، توانمندي و شايسته سالاري در انتصابات و تكريم اعضاي هيأت علمي و كاركنان حوزه سلامت

اميد است با اتكال به خداوند متعال و در جهت خدمت به ملت شریف ایران با حضور مستمر در بین مردم در انجام شایسته وظایف با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق باشید.

وزیر بهداشت همچنین در پیامی از خدمات دکتر "محمدهادی ایمانیه" در دوران تصدی مسئولیت ریاست این دانشگاه، تقدیر کرد.متن این پیام به شرح زیر است:

«جناب آقای دکتر محمدهادی ایمانیه

خدمت گزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتی مغتنم و نعمتی بزرگ است که خداوند متعال به بندگان برگزيده خویش عطا می فرماید. لذا بدين وسيله از خدمات ارزشمند و تلاش مستمر و شایسته شما در مدت تصدي مسووليت ریاست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شیراز صمیمانه تشکر و قدردانی مي نمایم.

اميد است همواره به عنوان يكي از نيروهاي ارزشمند در نظام سلامت موفق و پيروز باشيد.»


انتهای پیام/

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: