کد خبر: ۱۱۵۸۵۸
تاریخ انتشار: ۱۷:۱۶ - ۱۹ آبان ۱۳۹۶
رئیس شوراهای حل اختلاف استان فارس مطرح کرد
رئیس شوراهای حل اختلاف استان فارس گفت: با تلاش مقامات قضایی، اعضا و کارکنان شوراهای حل اختلاف و همکاری بزرگان و معتمدان محلی پرونده قتلی که ۶ سال قبل در شیراز به وقوع پیوسته بود با رضایت اولیاء دم به صلح و سازش ختم شد.
به گزارش شیرازه، حجت‌الاسلام والمسلمین سید عبدالمهدی موسوی با اعلام این خبر اظهار داشت: حدود 6 سال قبل در شیراز در پی تصادف دو خودرو سواری، درگیری سرنشینان منجر به قتل یکی از طرفین دعوا شد و در نتیجه یک فقره پرونده  درشعبه اول دادگاه کیفری استان فارس مطرح شد که پس از بررسی و رسیدگی‌های قانونی منجر به  صدور حکم قصاص از سوی این مرجع قضایی و قطعیت حکم قصاص شد.

معاون قضایی و رئیس شورای  حل اختلاف استان با تقدیر از تلاش‌ها و زحمات اعضای شورای حل اختلاف گفت: تلاش بی‌وقفه و پیگیری‌های مستمر اعضای شورای حل اختلاف در چندین جلسه و برگزاری جلسات متعدد صلح و سازش با خانواده مقتول در نهایت منجر به اعلام رضایت خانواده‌ مذکور شده است.

حجت‌الاسلام موسوی با بیان اینکه حل و فصل دعاوی و ایجاد صلح و سازش بین طرفین دعوا از وظایف اصلی شوراهای حل اختلاف است از اقدام انسان دوستانه خانواده آن مرحوم که با گذشت خود ضمن اعطاء حیات انسانی به قاتل نادم زمینه توسعه و گسترش  صلح و سازش در جامعه را فراهم کردند؛ تقدیر کرد.

انتهای پیام/ 

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: