کد خبر: ۱۱۶۰۰۹
تاریخ انتشار: ۱۰:۰۶ - ۲۳ آبان ۱۳۹۶
پیمان جعفری درباره وضعیت بد اکران فیلم در سینماها به تعیین سیاست‌گذاری نادرست در این حوزه اشاره کرد.
با ادامه روند بد اکران فیلم‌ها به باز کردن سوپرمارکت می‌رسیم
به گزارش شیرازه،پیمان جعفری تهیه‌کننده سینما درباره قرار گرفتن «انزوا» در وضعیت بد اکران گفت: اکنون زمان مساعدی برای اکران فیلم سینمایی «انزوا» و هیچ فیلم دیگری نیست. از سویی تعطیلاتی که داشتیم و پیش رو داریم نیز مزید بر علت شده تا به فروش و جذب مخاطب خوبی دست پیدا نکنیم.

وی افزود: البته گرفتن زمان اکران در همین مقطع نیز غنیمت بود و گرنه باید تا بهمن و اسفند صبر می‌کردیم و آن موقع هم مشخص نبود چه اتفاقی خواهد افتاد و نمی‌شد ریسک کرد.

این تهیه‌کننده ادامه داد: علت اصلی بروز این اتفاقات بد در اکران، شورای صنفی نمایش است که سیاست‌گذاری درستی ندارد. به نظرم وزارت ارشاد باید جهت رفع این مشکل بزرگ و اساسی وارد عمل شود و از زمان صدور پروانه ساخت، موعد اکران فیلم را مقرر کند  در این صورت تکلیف ما مشخص می‌شود و می‌توان برنامه‌ریزی کرد و متناسب با زمان و شرایط تعیین شده فیلم ساخت. با این تفاسیر سرمایه‌مان معلق و بی هدف نمی‌ماند و از ضرر همه جانبه جلوگیری می‌شود.

جعفری خاطرنشان کرد: اگر وضعیت اکران بدین شکل پیش برود به بازکردن سوپر ماکت می‌رسیم. در کل باعث تأسف است که عده‌ای سینما را به این حال و روز انداخته‌اند.

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: