کد خبر: ۱۱۶۰۱۲
تاریخ انتشار: ۱۰:۲۱ - ۲۳ آبان ۱۳۹۶
پیام غیر مستقیم مسئولان استان فارس به قطری ها:
قرار بود استان فارس به دلیل نزدیکی جغرافیایی به قطر نقش معین تجاری کشور ایران را ایفا کند اما به دلیل نبود مدیریت واحد عملا فارس از این ظرفیت محروم شد.
روی ایران حساب نکنید ترکیه را دریابید!
به گزارش شیرازه، در حالی که با بحرانی شدن ارتباط بین قطر و عربستان، بازار قطر آماده پذیرش کالاهای صادراتی بود و ایران می توانست از این ظرفیت به وجود آمده نهایت استفاده را انجام دهد، اما کشور ترکیه گوی رقابت را از ایران ربود و بازار قطر را در دست گرفت.

قرار بود استان فارس به دلیل نزدیکی جغرافیایی به قطر نقش معین تجاری کشور ایران را ایفا کند اما به دلیل نبود مدیریت واحد عملا فارس از این ظرفیت محروم شد.
اخیرا یکی از اعضای هیات نمایندگان اتاق بازرگانی شیراز دلیل پرواز نکردن هواپیمای باری صادراتی به قطر را همکاری نکردن فرودگاه شیراز اعلام کرده بود  اما مدیر کل فرودگاه های استان فارس گفته است  که هواپیمای حمل بار به دلیل نبود بار برای صدور به کشور قطر یک هفته در فرودگاه شیراز زمین گیر بود.

پیگیری های شیرازه نیز حاکی از آن است که کیفیت و بسته بندی نامناسب برخی از محصولات صادراتی که از شیراز به مقصد دوحه بارگیری شده از سوی قطری ها برگشت داده شده است.
در همین رابطه نیز مدیر کل فرودگاه های استان فارس گفته است متاسفانه بسته بندی سبزی و محصولات صیفی صادراتی که به فرودگاه شیراز آورده شد تا به قطر انتقال یابد، بسیار نامناسب و غیر استاندارد بود و سبزی ها همراه با گِل و در کارتون موز قرار داده می شد.

حقیقتا که لباس مدیریت برای برخی از مسئولان فارس گشاد است و با عملکرد نامناسبشان بصورت غیر مستقیم به قطری های پیام دادند روی ایران حساب نکنید ترکیه را دریابید!
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: