کد خبر: ۱۱۷۸۸۸
تاریخ انتشار: ۱۰:۱۱ - ۱۲ دی ۱۳۹۶
در جلسه شورای گفت‌وگوی سیاسی مطرح شد
دبیران کل سه جریان اصولگرا، اصلاح‌طلب و مستقل در جلسه شورای گفت‌وگوی سیاسی که در وزارت کشور برگزار شد بر حل و رفع دل‌نگرانی‌های اقتصادی مردم تأکید کردند.

به گزارش شیرازه،قدرتعلی حشمتیان نایب‌رئیس اول خانه احزاب ایران  درباره جلسه دبیران کل احزاب اصولگرا، اصلاح‌طلب و مستقلین و اعتدال‌گرایان در وزارت کشور اظهار داشت:‌ جریان شورای گفت‌وگوی سیاسی سه جریان کشور به دعوت آقای جبارزاده معاون سیاسی وزیر کشور طی دو روز متوالی برای بررسی ناآرامی‌های برخی از شهرستان‌های کشور و مطالبات به‌حق مردم تشکیل شد.

وی افزود: در این جلسه از جریان اصولگرایان؛ آقایان محمدرضا باهنر، محمدنبی حبیبی، روح‌الامینی، کنعانی‌مقدم و خجسته‌پور، از جریان اصلاح‌طلب؛ آقایان کرباسچی، صادق خرازی، علی شکوری‌راد، احمد حکیمی‌پور، محمود صادقی، میرزایی نیکو، حسین کمالی، الیاس حضرتی و محمدجواد حق‌شناس و از جریان مستقلین و اعتدال‌گرایان؛ آقایان قدرتعلی حشمتیان، سیدمحمد میرمحمدی، مرتضوی کیاسری، محمد تبرایی، و حسن بیادی حضور داشتند.

حشمتیان تصریح کرد:‌ در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از وقایع کشور توسط آقای جبارزاده معاون سیاسی و همچنین آقای سرمست مدیرکل سیاسی وزارت کشور، دبیران کل احزاب نیز گزارشی از وضعیت موجود و مطرح کردن خواسته‌های به‌حق مردم ازجمله بیکاری، گرانی، فساد موجود در سیستم اداری و برخی بی‌عدالتی‌ها ارائه کردند.

نایب‌رئیس اول خانه احزاب تأکید کرد: در این جلسه مقرر شد که از طریق وزارت کشور مشکلات مردم به‌ویژه در لایحه بودجه سال 97 یارانه نقدی مردم، رفع بیکاری و مشکلات جوانان به رئیس‌جمهور منعکس شود و جلسات آتی با عنوان شورای گفت‌وگوی سیاسی به‌صورت مستقل ادامه یابد و نشست آتی شورای گفت‌وگوی سیاسی با حضور وزیر کشور و در جلسات دیگر نیز با حضور رئیس‌جمهور خواهد بود و ما در این جلسات مطالبات مردم را پیگیری می‌کنیم.

وی گفت: دبیران کل حاضر در جلسه ضمن دعوت مردم به آرامش و پیگیری مطالبات به‌حق آن‌ها از طریق گفت‌وگو از مردم خواسته شد که اجازه ندهند مطالبات آن‌ها توسط عده‌ای تحریک و رسانه‌های معاند و کشورهای خارجی در امور کشورمان دخالت داشته باشند زیرا در حال حاضر ایران بزرگ‌ترین قدرت منطقه بوده و مردم عزیزمان ایران باید از آرامش و آسایش بهتری برخوردار باشند و دل‌نگرانی‌های اقتصادی آن‌ها نیز برطرف شود.

منبع: فارس
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: