کد خبر: ۱۱۹۲۹۴
تاریخ انتشار: ۱۰:۲۴ - ۲۱ بهمن ۱۳۹۶
چمران در لامرد:
رئیس پیشین شورای اسلامی شهر تهران در نشست روشنگری در لامرد گفت: با پول مسلمانان، مسلمانان را می‌کشند و این بزرگ‌ترین توطئه و درد است.

به گزارش شیرازه، مهدی چمران جمعه‌ شب در نشست روشنگری که با حضور گسترده آحاد مردم شهر لامرد در سالن اجتماعات معلم این شهر برگزار شد با گرامیداشت ایام‌ الله دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار داشت: در 3 اصل مهم مکتب، رهبری و امکانات انقلابی ما نسبت به سایر انقلاب‌ ها جلوتر و پیشرفته‌ تر هستیم و انقلاب اسلامی ما با سلاح شهادت و تفکر اسلامی به پیروزی رسید و باید قدر آن را بدانیم.


رئیس پیشین شورای اسلامی شهر تهران افزود: 39 سال است که جمهوری اسلامی در مقابل همه توطئه‌های دشمنان ایستاده و پیروز شده است و بازهم پیروزمندانه به جلو می‌رود و اگر تنها یکی از توطئه‌ها علیه کشورمان، در هر کشوری دیگری رخ داده بود آن را به سقوط می‌کشاند، حتی دیدیم کودتاهای مخملی یک کشور را از بین برد.

وی خاطر نشان کرد: تحریم برای امروز نیست که ما را از آن می‌ترسانند؛ در هشت سال دفاع مقدس حتی از داشتن سیم‌خاردار هم تحریم بودیم.

چمران همچنین در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع اغتشاشات دی ماه گذشته اشاره کرد و گفت: در اغتشاشات اخیر برخی ملی‌گرا نبودند و این‌قدر احمق بودند که پرچم کشور را آتش زدند.

وی همچنین ابراز داشت: دشمنان تمام تلاش خود را انجام دادند که با به وجود آوردن داعش، اسلام هراسی و ایران هراسی انجام دهند و با پول مسلمانان، مسلمانان را می‌کشند و این بزرگ‌ترین توطئه و درد است و آمریکا و اسرائیل بیکار نمی‌نشینند و هرروز باید با یک توطئه جدید آنان دست‌وپنجه نرم کنیم.

چمران یادآور شد: امروز می‌دانیم که شهدای مدافع حرم چه ایثارگری‌های بزرگی انجام دادند و دشمنان تلاش  می‌کنند که شهادت‌طلبی را از ما بگیرند و تمسخر می‌کنند و سخنان بی‌ربط به خانواده‌های معظم شهدا می‌گویند و حتی در برخی ادارات نیز این سخنان گفته شد.

رئیس پیشین شورای اسلامی شهر تهران در بخش پایانی سخنان خود گفت: موشک ما زمانی برنده‌تر است که در کنار شهادت محسن حججی قرار می‌گیرد که بیشترین تأثیرپذیری دارد و دشمن از این موضوع بسیار عصبانی است و می‌خواهد ما نیز مانند برخی کشورها که اگر دشمن اخم کند سر را پایین می‌اندازند باشیم.
 
منبع:  لامرود

برچسب ها: لامرد ، چمران ، مسلمانان
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: