کد خبر: ۱۱۹۹۶۰
تاریخ انتشار: ۰۹:۵۰ - ۱۳ اسفند ۱۳۹۶
هر کسی باید کار خود را بیان کند و گزارش از کار خود بدهد و پاسخ سوالات مردم را بدهد و این نقصی است که باید اصلاح کنیم.

به گزارش شیرازه، نائب رئیس مجلس گفت: بسیاری در مسائلی که ارتباطی به آنها ندارد وارد می‌شوند و اظهار نظر می‌کنند. این که ما علم دینی داریم و نداریم و علوم اسلامی داریم و یا نداریم، بحث تخصصی و قابل بحث است. نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی افزود: شهید مطهری هم این مسائل را مطرح کرده است اما این که رئیس‌جمهور به عنوان بالاترین مقام اجرایی کشور این مسائل را مطرح کند که علم دینی داریم یا نداریم و این که علم دنبال فیزیک و شیمی اسلامی است، درست نیست. 
وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر کسی دنبال این مباحث نیست و اگر بحثی هم هست، بحث علوم اسلامی است که به آن جواب داده شده است. مطهری تأکید کرد: ورود رئیس جمهوری به این مسائل صحیح نیست. او مدیر اجرایی است و باید کار خود را انجام دهد. 
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه کار رییس‌جمهور صحیح نبود، گفت: در هر دوره‌ای این نقص‌ها را می‌بینیم که وقتی در زمینه اجرایی تحت فشار قرار می‌گیرند، گریزی به صحرای کربلا می‌زنند. در دوره اصلاحات و دولت های نهم و دهم و نیز این دوره، ورود به این مسائل را می‌بینیم. 
این نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که شهید مطهری اصرار داشت که روسای جمهور، روحانی نباشند و پست‌های اجرایی مگر در صورت ضرورت دست روحانیان نباشد، گفت: رئیس قوه قضائیه هم در همه چیز وارد می‌شود. هر کسی باید کار خود را بیان کند و گزارش از کار خود بدهد و پاسخ سوالات مردم را بدهد و این نقصی است که باید اصلاح کنیم. /ایلنا
برچسب ها: مطهری ، روحانی ، نقد ، مجلس ، شیرازه
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: