کد خبر: ۱۲۰۰۱۱
تاریخ انتشار: ۰۷:۲۰ - ۱۴ اسفند ۱۳۹۶
کلانتری سرمربی فجر شهید سپاسی بعد از برد مقابل شهرداری ماهشهر در کنفرانس خبری گفت: هر چه نیمه اول ضعیف بودیم نیمه دوم را خوب شروع کردیم و خیلی زود هم به گل رسیدیم و یک بازگشت باشکوه داشتیم.
به گزارش شیرازه علی اصغر کلانتری سرمربی فجر شهید سپاسی بعد از برد مقابل شهرداری ماهشهر در کنفرانس خبری گفت: در ابتدا خداروشکر که از این بازی بسیار سخت سربلند خارج شدیم و لطف خدا شامل ما شد تا هوادارانمان شاد استادیوم را ترک نمایند و این برد را به تمامی هواداران، مسوولین استان و اصحاب رسانه و تمامی خبرنگاران و مطبوعات محترم که همواره کنار تیم می باشند تقدیم می‌کنم.

وی در خصوص بازی افزود: نیمه اول بسیار ضعیف عمل کردیم و بدترین نیمه اول طول فصل خود را سپری کردیم چون خیلی پر اشتباه بودیم، در کل از نیمه اول اصلا راضی نیستم و ٤٥دقیقه را از دست دادیم، انشالله در جلسات آنالیز دلیل آن را بررسی می‌کنیم.

کلانتری ادامه داد: هر چه نیمه اول ضعیف بودیم نیمه دوم را خوب شروع کردیم و خیلی زود هم به گل رسیدیم و حتی می توانستیم گل دوم را هم زودتر به ثمر برسانیم و دقیقا بر خلاف نیمه اول که تیم حریف مسلط بود نیمه دوم تیم ما بازی را در دست گرفت و خداروشکر که توانستیم همانند چند بازی که نیمه اول را باخته بودیم و در نهایت برنده شده بودیم امروز نیز همین اتفاق افتاد و یک بازگشت باشکوه داشتیم.

وی در خصوص داوری افزود: هر چه از داوران جوان در طول فصل راضی بودم ولی امروز داوری در چند صحنه تمرکز بازیکنان و نیمکت ما را بهم زد و حتی یک صحنه مشکوک  به پنالتی بود که البته می بایست فیلم بازی را ببینم که اگر چنین باشد واقعا ظلم بزرگی در حق ما شد.


دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: