کد خبر: ۱۲۱۱۰۱
تاریخ انتشار: ۱۴:۰۵ - ۲۲ فروردين ۱۳۹۷
معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز:
آرگیو معاون عمرانی شهرداری شیراز گفت: با اجرای پروژه‌ی تقاطع غیرهمسطح جوادیه، بزرگراه آیت‌الله محلاتی از بن‌بست خارج شده و تردد خودروها به شکل بسیار ملموسی تسهیل خواهد شد.
پروژه های عمرانی شهرداری شیراز متوقف نشده است/ تاکید بر مطالبه گری شهروندان
به گزارش شیرازه، معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز با بیان اینکه پروژه های عمرانی، به شکل مستمر رصد می شود، گفت: هیچ یک از پروژه های عمرانی کلیدی شهرداری متوقف نشده و عملیات اجرایی آنها با سرعت مناسبی تداوم دارد.

مهندس حسین آرگیو در بازدید از تقاطع غیرهمسطح جوادیه، این پروژه را از طرح های عمرانی کلیدی شیراز دانست و گفت: جابجایی ترافیک با انتقال عبور خودروها به پل جنوبی و در خیابان شهدای دینکان را در برنامه داریم تا پل این خیابان و پل شمالی تقاطع جوادیه وارد فاز نهایی اجرا شود.

وی افزود: همچنین امکان احداث بزرگراه در ابتدای فاز سوم کوهسار مهدی از سمت شمال غرب فراهم است که پیمانکار باید تا حد آسفالت کار کند.

او با تصریح اینکه از پیمانکاران خواسته‌ایم تمام پروژه‌ها در حد مطلوب فعال و پیشرفت کار و حضور عوامل پروژه برای شهروندان هم ملموس باشد، گفت: اینکه در یک پروژه، گاه تعداد کارشناسان فنی و ناظرین بیشتر از تعداد کارگران مشغول به کار باشد، مطلوب نیست؛ اینکه یک پروژه تنها زمان بازدید مسئولان فعال شود و در سایر زمان‌ها، فعالیت کم و کندی را ادامه بدهد، عملکرد مطلوب تلقی نمی‌شود.

آرگیو با بیان اینکه شهرداری هرگونه همکاری را برای تسریع پروژه‌ها با پیمانکاران داشته و دارد، گفت: با اجرای پروژه‌ی تقاطع غیرهمسطح جوادیه، بزرگراه آیت‌الله محلاتی از بن‌بست خارج شده و تردد خودروها به شکل بسیار ملموسی تسهیل خواهد شد.

معاون شهردار شیراز تاکید کرد که تکمیل تقاطع غیرهمسطح جوادیه، تاثیر قابل توجهی بر امنیت روانی شهروندان، زیباسازی و ارزش افزوده برای منطقه و تسریع و تسهیل ترافیک خودرویی در شمالغرب شیراز خواهد داشت.

وی ابراز امیدواری کرد که با توجه به تاکید شهردار محترم شیراز، در سال جدید با تمام توان پروژه‌های عمرانی شهرداری، به‌ویژه پروژه‌های کلیدی دنبال شده و سرعت کار افزایش یابد،‌ تصریح کرد: ان شاء ا... با تمام توان درباره ی پروژه های عمرانی تلاش می کنیم و در این راه نیازمند همکاری از سوی صاحبان املاک در مسیر فاز سوم بزرگراه کوهسار مهدی هستیم.

معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز، پروژه‌ی کوهسار مهدی را پروژه‌‌ای کلیدی دانست و لزوم مطالبه‌گری شهروندان در این رابطه را متذکر شد. این مطالبه باید از شهرداری، پیمانکار، دستگاه های خدمات رسان و ... باشد.
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: