کد خبر: ۱۲۱۱۲۱
تاریخ انتشار: ۰۳:۰۶ - ۲۴ فروردين ۱۳۹۷
جانشین سازمان بسیج مستضعفین گفت: امنیتی که کشور ایران امروز در جهان ناامن دارد به‌ خاطر خون‌های مطهر و مقدس شهدا و همچنین حضور مردم همیشه در صحنه است.
به گزارش شیرازه، سرتیپ پاسدار علی فضلی جانشین سازمان بسیج مستضعفین دیشب در یادواره ۷۱ شهید منطقه کوهمره جروق و فامور این شهرستان گفت: برای این یادواره که با حداقل امکانات در زیر باران انجام گرفت و لباس خادمین خیس از باران بود غیر از خدا و سیدالشهدا کسی نمی‌تواند اجر و مزد بدهد.

وی برگزاری یادواره شهدا را یک وظیفه اجتماعی، شرعی، عاطفی، عقلی، سیاسی، دانست و گفت: برگزاری چنین یادواره‌هایی یادآور شجاعت، تقوا، حماسه و ایمان شهداست.

فضلی با اشاره به سخنان امام خمینی (ره) که انقلاب اسلامی بر سه پایه قرآن، عترت و مردم است افزود: حضور گسترده مردم در این محفل که عشق‌ورزی به دین خداست.

فضلی با بیان اینکه ما با افتخار در حساس‌ترین مقطع یاد شهدا می‌کنیم و آن‌ها را چراغ راه هدایت خود قرار می‌دهیم گفت: تمام مستکبران برآن شدند که جبهه مقاومت را بشکنند، اما این خون شهدا که پای نهال مقاومت ریخته شده شکستنی نیست.

فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان‌نور کشور با اشاره به اینکه امنیتی که کشور ما امروز در جهان ناامن دارد به خاطر خون‌های مطهر و مقدس شهدا و همچنین حضور مردم همیشه در صحنه است، افزود: مردم همیشه به‌موقع در صحنه هستند و از، ولی امر خود اطاعت می‌کنند تا دشمن را ناامید کنند.

وی با اشاره به دیدار خود با خانواده شهید مدافع حرم میلاد جوکار اشاره کرد و گفت: شهید جوکار فرزند و خانواده خود را دوست داشت، اما به خاطر خدا از آن‌ها چشم‌پوشی کرد.

جانشین سازمان بسیج مستضعفین کشور با یادآوری عملیات کربلای چهار و پنج که شهرستان کازرون حدود ۱۵۰ شهید والامقام را تقدیم کشور کرد به خاطره‌گویی از این عملیات‌ها پرداخت.
انتهای پیام/ر
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: