کد خبر: ۱۲۱۲۶۶
تاریخ انتشار: ۰۸:۴۶ - ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷
مدیرکل تعزیرات حکومتی فارس:
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس گفت: 6 متهم در ارتباط با موضوع اخلال در بازار ارز در استان فارس دستگیر و دو صرافی غیرمجاز نیز پلمب شدند.
به گزارش شیرازه، علی مبشری مدیرکل تعزیرات حکومتی فارس افزود: دولت در بحث قیمت ارز، یک نرخ را مصوب و اعلام کرد چرا که مردم نگران بودند چرا قیمت ارز افزایش می یابد.

وی ادامه داد: بعد از مصوبه هیات دولت در زمینه قیمت ارز، رئیس سازمان تغزیرات حکومتی بخشنامه ای به استان ها صادر و بر مبارزه با قاچاق ارز تاکید کرد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس بیان کرد: در این چند روز برای نظارت بر بازار ارز و مبارزه با قاچاق ارز با نیروی انتظامی همکاری نزدیکی داشتیم و جلسه ای نیز در این زمینه در استانداری با حضور معاون سیاسی و امنیتی برگزار شد.

مبشری اظهارکرد: مبارزه با افرادی که قاچاق ارز می کنند یا ارز را بیشتر از نرخ مصوب می فروشند به ما سپرده شده است که نیروی انتظامی و اداره کل اطلاعات استان نیز در این زمینه با جدیت وارد عمل شدند.

وی به پروندهای مرتبط با قیمت ارز که در اداره کل تعزیرات حکومتی استان فارس تشکیل شده است اشاره کرد و گفت: در این زمینه 6 متهم که دلال ارز بودند و ارز را به صورت دلالی با قیمت بالا می فروختند در بازداشت هستند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس بیان کرد: همچنین دو صرافی غیرمجاز نیز پس از بی توجهی به اخطارهای داده شده پلمب شدند.

مبشری افزود: در زمینه مبارزه با قاچاق ارز در استان هماهنگی خوبی بین مجموعه استانداری، اداره کل تعزیرات حکومتی، نیروی انتظامی، اداره کل اطلاعات، دادگاه انقلاب، کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، نماینده بانک مرکزی ، اطلاعات سپاه و دادگستری وجود دارد.
منبع: ایرنا
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: