کد خبر: ۱۲۲۱۹۳
تاریخ انتشار: ۱۶:۰۲ - ۰۳ خرداد ۱۳۹۷
در آیین تودیع معارفه مدیر انجمن خیرین مسکن ساز از خدمات شمس ارجمندی تقدیر و عباس خالقداری به عنوان مدیر عامل جدید انجمن خیرین مسکن ساز فارس معرفی شد.
به گزارش شیرازه، مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل انجمن خیرین مسکن ساز استان فارس با حضور اعضای هیات مدیره این انجمن و مدیر عامل کشوری انجمن خیرین  مسکن ساز برگزار شد.

در این مراسم از خدمات شمس ارجمندی تقدیر و عباس خالقداری به عنوان مدیر عامل جدید انجمن خیرین مسکن ساز فارس معرفی شد.

 مهندس سلگی مدیرکل مشارکت های مردمی بنیاد مسکن کشور و مدیر عامل انجمن خیرین مسکن ساز کشور دراین مراسم گفت: 16 هزار واحد مسکونی ویژه خانوارهای دارای دو عضو معلول با مشارکت خیرین مسکن ساز در کشور در حال احداث است و 3 هزار و 300 واحد آن آماده واگذاری می باشد.

مدیرکل مشارکت های مردمی بنیاد مسکن کشور اظهار داشت: تامین مسکن خانوارهای دارای دو عضو معلول کار بزرگی است و می تواند بخشی از درد و رنج معلولیت داری را بکاهد، تامین مسکن نیازمندان و محرومین  و خانوارهای دارای دو عضو معلول که اکنون  50 درصد پیشرفت داشته، از آرمان های اصلی انقلاب و حساب 100 امام راحل است که با مدیریت جهادی و عزم واراده جدی در حال انجام است.

به گفته وی طرح احداث مسکن ویژه خانوارهای دارای دو عضو معلول با مشارکت  بنیاد مستضعفان، بنیاد مسکن، راه و شهرسازی، سازمان بهزیستی و انجمن خیرین مسکن‌ساز  اجرا می شود و تسهیلات ویژه کم بهره و تسهیلات بلا عوض در این طرح دیده شده است.

مهندس زمانی مدیر کل بنیاد مسکن استان فارس نیز در این نشست بر لزوم جلب مشارکت همه افرادی که انگیزه های خیر خواهانه در ایجاد سرپناه برای نیازمندان دارند شد و بیان داشت:  ظرفیت های جدیدی برای استفاده از توان خیرین و احداث سرپناه برای نیازمندان شناسایی شده است که باید به کار گرفته شود.


دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: