کد خبر: ۱۲۲۱۹۴
تاریخ انتشار: ۱۹:۳۴ - ۰۳ خرداد ۱۳۹۷
فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) شیراز:
سرهنگ حسینی گفت:راهبرد دشمن شکستن ایستادگی مردم است.
به گزارش شیرازه،  مراسم گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر با حضور پیشکسوتان و رزمندگان توسط سپاه ناحیه محمد رسول الله (ص) شیراز برگزارشد.

سرهنگ سید حسین حسینی فرمانده سپاه ناحیه محمد رسول الله (ص) شیراز دراین مراسم با گرامیداشت شهدای عملیات بیت المقدس، سوم خرداد  را یادآوری رشادت ها و ایستادگی های برشمرد که انسانهای مجاهدی به وظیفه عمل نمودند، گفت:  فتح خرمشهر تفکر ایستادگی ها و ودرس بزرگی برای نسل جدید و مسئولین است که مقاومت و ایثار رمز موفقیت ماست.

وی خاطر نشان کرد: سی وشش سال پیش عملیات بیت المقدس بود وهمین الان در مرز اسرائیل جبهه مقاومت اسرائیل را محاصره کرده و سالهاست عملیات الی بیت المقدس برای درهم شکستن اسرائیل نواخته شده است واگر دشمنان به دست و پا افتاده اند به خاطر همین تفکرات است.

سرهنگ حسینی ادامه داد: تفکر وادادگی حاصلی جزء به عقب رفتن نیست و امروز برخی برای اینکه توجیه کنند، می گویند ما باعث شدیم آمریکایی ها بی آبرو شوند همان چیزی که رهبری فرمودند قرار بود در قضیه برجام تحریم ها برداشته شود .

فرمانده سپاه ناحیه محمد رسول الله (ص) شیراز در پایان صحبت هایش گفت:  راهبرد دشمن شکستن ایستادگی مردم است و بدنبال بحران آفرینی در مسائل جزیی هستند که مردم را مشغول کنند تا روحیه ایستادگی مردم را درهم بشکنند.

گفتنی است این مراسم با برنامه های روایت گری وخاطره گویی رزمندگان دوران دفاع مقدس درباره عملیات سالروز سوم خرداد فتح خرمشهر به همراه بود. 
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: