کد خبر: ۱۲۳۳۸۲
تاریخ انتشار: ۱۱:۰۱ - ۱۳ تير ۱۳۹۷
ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی در ۲۴ ساعت گذشته نسبت به شناسایی این افراد اقدام و مخفیگاه مجرمان را شناسایی کردند.
به گزارش شیرازه، فرمانده انتظامی شرق استان تهران از آدم ربایی در شب بازی ایران در جام جهانی خبر داد و گفت: با هوشیاری پلیس آگاهی استان ۴ آدم ربا دستگیر و ربوده شدگان آزاد شدند.

سردار عبدالرضا ناظری گفت: چهارم تیرماه، باند مجرمان متشکل از ۴ نفر اقدام به ربودن ۲ تن از شهروندان ورامینی که فردی مسن به همراه همسرش بود، کردند.

وی افزود: مجرمان با توجه به شلوغی‌هایی که پس از مسابقه فوتبال ایران در شهر حاکم بود، ربوده شدگان را از ورامین خارج کرده و به یکی از استان‌های غربی کشور انتقال دادند.

وی اظهار داشت: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی در ۲۴ ساعت گذشته نسبت به شناسایی این افراد اقدام و مخفیگاه مجرمان را شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران ادامه داد: پلیس Police در عملیاتی غافلگیرانه ۴ تن از اعضای این باند آدم ربا و رابطان آن‌ها را دستگیر کرد.

سردار ناظری در پایان با بیان این که مجرمان در قبال آزاد کردن افراد ربوده شده درخواست ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال وجه نقد کرده بودند، گفت: با تلاش ماموران پلیس آگاهی و نیروی انتظامی استان‌های غربی کشور، متهمان روز گذشته دستگیر و با دستور مقام قضائی با قرار بازداشت موقت، روانه زندان Prison و ربوده شدگان آزاد شدند.

منبع: رکنا

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: