کد خبر: ۱۲۳۵۸۴
تاریخ انتشار: ۰۹:۱۸ - ۲۳ تير ۱۳۹۷
رضایی به فجرسپاسی لطمه زده است؛
مدیرعامل فجر سپاسی گفت:وحید رضایی با وقت کشی و امروز و فردا کردن ، به تیم ما لطمه زیادی زده و باید پاسخگوی افکار عمومی و هواداران باشد.
به گزارش شیرازه رسول فلاح در گفت و گو با خبرنگاران تصریح کرد: ما قبل از مذاکرات رو در رو به صورت تلفنی با رضایی صحبت کرده بودیم. او هم گفت برای جدایی از ذوب آهن مشکلی ندارم.به اصفهان رفتیم و با او مذاکرات نهایی را انجام دادیم بعد اعلام کرد امید نمازی مخالف جدایی من است.

وی ادامه داد: چند روز بعد رضایی گفت مشکلاتش را حل کرده و سر تمرینات ما حاضر شد. دستیارانش را معرفی کرد و تیم را تمرین داد. چند بازیکن را کنار گذاشت حالا به اصفهان رفته و می‌گوید نمی توانم با فجر باشم.

فلاح یادآور شد: من با سعید آذری صحبت کردم و او هم گفت رضایی را دیگر نمی‌خواهیم اما حالا که به بهانه گرفتن فسخ قرارداد و خداحافظی به اصفهان رفته پیغام داده دیگر نمی تواند به شیراز بیاید.

او افزود: اخلاق گرایی و صداقت باید درس اول مربیان ما باشد اما متاسفانه چنین رفتارهایی را در فوتبال مان شاهد هستیم و باید برای این فوتبال حلوا خیرات کرد و فاتحه فرستاد. او با امروز و فردا کردن و وقت کشی لطمات زیادی به فجر وارد کرده و در برابر افکار عمومی باید پاسخگو باشد.

فلاح در مورد انتخاب سرمربی گفت: این نوع رفتارها تمام برنامه‌های ما را به هم ریخت. باید تصمیم گیری کنیم و فرد جدیدی را به عنوان سرمربی انتخاب کنیم.تیم ریشه دار و قدیمی فجر نباید ملعبه دست افرادی باشد که با سناریوهایشان می‌خواهند این تیم را نابود کنند. آنها منتظر باشند تا تبعات کارهایشان را ببینند.


دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: