کد خبر: ۱۲۴۵۱۹
تاریخ انتشار: ۱۰:۰۳ - ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
رییس شبکه بهداشت و درمان خرامه گفت: کارگروه‌ های گروه جهادی شامل خدمات بهداشتی و درمانی، آموزشی، فرهنگی و ورزشی است که هر کارگروه با برنامه‌ریزی و چشم ‌انداز خود برنامه های مربوطه را انجام داد.
به گزارش شیرازه، رییس شبکه بهداشت و درمان و مسوول بسیج جامعه پزشکی شهرستان خرامه، از برگزاری اردوی جهادی در منطقه کربال از توابع این شهرستان، خبر داد.

«مصطفی دانش»، گفت: اردوی جهادی گروه شهید «عبدالسلام باقری» حوزه بسیج دانشجویی بقیه الله(ع) شهرستان خرامه با همکاری کانون بسیج جامعه پزشکی خرامه، با حضور ۳۰ نیروی جهادگر، در بخش «کربال» برگزار شد.

او هدف از برگزاری اردوهای جهادی را خودسازی دانشجویان عنوان کرد و افزود: حضور یک جوان در مناطق محروم با روحیه آرمان ‌گرایی باعث می‌شود او اهداف والایی را برای پیشرفت انقلاب اسلامی برای خود متصور شود؛ همچنین هدف دیگر، محرومیت زدایی این مناطق در حوزه بهداشت و درمان و آموزشی و فرهنگی است.

رییس شبکه بهداشت و درمان خرامه، اضافه کرد: کارگروه‌ های این گروه جهادی شامل خدمات بهداشتی و درمانی، آموزشی، فرهنگی و ورزشی است که هر کارگروه با برنامه‌ریزی و چشم ‌انداز خود برنامه های مربوطه را انجام داد.

«دانش» با بیان اینکه بر اساس تحقیقات، مردم این مناطق از محرومیت بیشتری نسبت به سایر روستاهای شهرستان، برخوردار هستند، گفت: فعالیت‌های این گروه جهادی در حوزه بهداشتی و درمانی شامل ویزیت پزشک، دارو، خدمات مامایی زنان و زایمان، تست قند خون و فشار خون، خدمات بهداشتی و انجام مشاوره های مختلف از سوی کارشناسان بوده است.

در این طرح، بسیج سازندگی سپاه ناحیه خرامه، هلال احمر شهرستان خرامه، بخشداری کربال، شهرداری سلطان شهر، پایگاه های مقاومت بسیج بخش کربال، مرکز بهداشتی درمانی قوام آباد و خانه بهداشت روستای بنجیر، همکاری داشتند.
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: