کد خبر: ۱۲۴۹۰۴
تاریخ انتشار: ۰۸:۵۵ - ۱۹ شهريور ۱۳۹۷
8 هزار جهادگر در مناطق محروم استان فارس در قالب ارائه فعالیت‌های فرهنگی، آموزشی، بهداشتی، درمانی، کارآفرینی، اشتغال و عمرانی مشغول به خدمت هستند.
به گزارش شیرازه، رزمایش بزرگ عاشورایی سپاه محمد رسول‌الله(ص) ۲ با رمز «یا رسول‌الله(ص)» و با حضور پرشور بسیجیان از 9 شهریور ماه در سراسر کشور آغاز شده است. در این رزمایش که تا 29 شهریور ادامه خواهد داشت، قرار است بسیجیان با صف‌آرایی در قالب گروه‌های فرهنگی و سازندگی اقدام به خدمات‌رسانی و محرومیت‌زدایی کنند.

در استان فارس نیز رزمایش خدمت در سه بخش انجام خواهد شد. بخش اول «رزمایش خدمت» حضور 400 گروه جهادی به تعداد 8 هزار نفر در نقاط محروم استان فارس است.

حضور گروه‌های جهادی در مناطق محروم در قالب ارائه فعالیت‌های فرهنگی، آموزشی، بهداشتی، درمانی، کارآفرینی، اشتغال و عمرانی است.

فرمانده سپاه احمد بن موسی (ع) شیراز روز گذشته در مورد برگزاری رزمایش خدمت در شیراز، تكمیل و مرمت خانه‌های محرومان، همچنین مرمت حمام و سرویس‌های بهداشتی منازل آنان در مناطق سهل‌آباد، بلوار اتحاد و محله سعدی از اقدامات در نظر گرفته شده در این رزمایش برشمرد و گفت:‌ ۸ مسجد در این رزمایش مرمت و یا تكمیل می‌شود كه در بلوار اتحاد و شهرك سعدی محله امام حسن(ع) هر كدام یك مسجد احداث خواهد شد و در محله‌های تركان و شرغان نیز مساجد نیمه كاره تكمیل می‌شوند و همچنین در داریون ساخت مسجد و در سهل‌آباد تكمیل مسجد خواهیم داشت.

خسروانی  با بیان اینكه توزیع بسته‌های غذایی و نوشت‌افزار میان محرومان از دیگر خدمات ارائه شده در این رزمایش است، گفت: این كار با هماهنگی كمیته امداد انجام می‌شود كه روز شنبه ۳۰۰ بسته نوشت‌افزار را در گام نخست میان نیازمندان توزیع كردیم.

تصاویری که در ادامه آمده از حضور جهادگران در شهرستان های گراش و زرین دشت است.

«رزمایش خدمت» جهادگران در نقاط محروم فارس+ تصاویر

«رزمایش خدمت» جهادگران در نقاط محروم فارس+ تصاویر

«رزمایش خدمت» جهادگران در نقاط محروم فارس+ تصاویر

«رزمایش خدمت» جهادگران در نقاط محروم فارس+ تصاویر

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: