کد خبر: ۱۲۵۰۲۲
تاریخ انتشار: ۰۹:۵۲ - ۲۵ شهريور ۱۳۹۷
امیری‌نژاد مسئول کمیته اطلاع رسانی موكب احمدبن موسی(ع) واقع در حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) بعد از وقف چند ماهه، دوباره فعالیت خود را آغاز كرد.
به گزارش شیرازه، دفتر موكب احمدبن موسی(ع) واقع در حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) بعد از وقف چند ماهه، دوباره فعالیت خود را آغاز كرد.

میلاد امیری‌نژاد، مسئول كمیته اطلاع رسانی موکب با اعلام خبر فوق گفت: به یاری خدا دفتر موكب احمدبن موسی(ع) در حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) طی ایام دهه اول محرم‌الحرام كار خود را آغاز كرد.

وی افزود: این دفتر در ایام محرم همه روزه از ساعت 16 الی 21 و بعد از آن نیز از ساعت 16 تا 20 پذیرای عموم عاشقان خاندان عصمت و طهارت است.

امیری‌نژاد با یادآوری این نكته كه موكب احمدبن موسی(ع) یك موكب مردمی است و تمام هزینه‌های آن از محل نذورات مردمی تأمین می‌شود، گفت: خیران و عاشقان خاندان عصمت و طهارت می‌توانند نذورات خود را جهت كمك به این موكب با مراجعه به دفتر مذكور اهدا كنند.

مسئول كمیته اطلاع‌رسانی موكب احمدبن موسی(ع) اظهار كرد: كسانی كه علاقه به خدمت به زائران امام حسین(ع) نیز دارند می‌توانند در ساعت مقرر شده به این دفتر مراجعه كرده و نام‌نویسی كنند.
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: