کد خبر: ۱۲۶۲۷۱
تاریخ انتشار: ۱۲:۳۶ - ۳۰ آبان ۱۳۹۷
رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان سپیدان از کشف و ضبط محموله بزرگ قاچاق زغال و هیزم‌های جنگلی حوزه خفری این شهرستان خبر داد.
به گزارش شیرازه، علیرضا رحمتی از کشف و ضبط محموله بزرگ قاچاق زغال و هیزم‌های جنگلی حوزه خفری این شهرستان خبر داد.

وی افزود: ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی این شهرستان از فعالیت باند بزرگ قاچاق زغال که قصد انتقال مقادیر قابل توجهی ادوات غیر مجاز جنگلی از استان کهگیلویه و بویر احمد به سمت شهرستان‌های سپیدان، شیراز و جهرم را داشتند مطلع و رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

رحمتی افزود: ماموران با انجام یک سری اقدامات اطلاعاتی با تحت کنترل قرار دادن محورهای مواصلاتی منتهی به این شهرستان در محور یاسوج – سپیدان در نهایت خودروهای مذکور را شناسایی و آنها را متوقف کردند.

رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان سپیدان در خصوص جزئیات این جریان اظهارداشت: ماموران یگان حفاظت اداره منابع طبیعی شهرستان سپیدان با همکاری نیروی انتظامی و بسیج حین کنترل این محور به تعداد 9 دستگاه خودرو که با استتار و دودی کردن شیشه‌های خودرو در حال حرکت بودند مظمون شده و آنها را در ایستگاه بازرسی منابع طبیعی شهرستان سپیدان متوقف کردند.

وی تصریح کرد: سرنشینان این خودروها به طرز حرفه‌ای و کاملا ماهرانه با برداشتن صندلی‌های خودروها و دودی کردن شیشه‌ها اقدام به جاسازی و بارگیری مقدار زیادی زغال و هیزم جنگلی قاچاق کرده بوند.

رحیمی افزود: در بازرسی از این خودروها یک تن زغال جنگلی، 1.5 تن هیزم و بیش از 800 کیلوگرم ریشه شیرین بیان کشف و ضبط شد.


برچسب ها: جنگل ، سپیدان ، فارس
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: