کد خبر: ۱۲۷۳۴۲
تاریخ انتشار: ۱۱:۳۹ - ۱۹ دی ۱۳۹۷
معاون اجتماعی فرمانده انتظامی فارس گفت: یک دانش آموز در درگیری با همسالان خود کشته شد.
معاون اجتماعی فرمانده انتظامی فارس در گفتگو با شیرازه، کشته شدن یک دانش آموز نوجوان توسط یکی از دیگر دانش آموزان را تائید کرد و گفت: این حادثه ساعت 9:10 امروز (چهارشنبه) رخ داده است.

سرهنگ کاووس محمدی محل حادثه را خارج از دبیرستان ارسنجانی شیراز عنوان کرد و گفت: دانش آموزان بر سر موضوعی که هنوز اطلاعاتی از جزئیات آن در دست نیست نزاع پیدا کرده و یکی از آنها به ضرب چاقو کشته شده است.

وی افزود: تحقیقات درخصوص این پرونده در حال انجام است و سه نفر نیز بازداشت شده اند.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه 3 شیراز در تشریح جزییات قتل این دانش آموز گفت: مقتول دانش‌آموز پایه دهم رشته انسانی دبیرستان ارسنجانی بوده است و قاتلان، دانش‌ آموزان هنرستان‌های جوانمردی و دستغیب به همراه یک تن از اراذل بوده اند.

محمد کماندار بیان کرد: این دانش‌آموز پس از امتحان و با تعطیلی مدرسه، هنگام حرکت به سمت منزل، با تعدادی از دانش‌آموزان دیگر مدارس درگیر می‌شود که متاسفانه منجر به قتل وی شد.

وی افزود: به دنبال این اتفاق، بلافاصله مدیر دبیرستان مربوطه در محل حاضر شد و مراتب را به اورژانس و پلیس اطلاع داده است.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه 3 شیراز اظهار داشت: از آنجا که حادثه در بیرون از مدرسه رخ داده است، گزارش‌های تکمیلی باید توسط پلیس اعلام شود؛ همچنین علت درگیری هنوز مشخص نیست.

کماندار با تاکید بر اینکه مسئول حراست بازرسی و مرکز مشاوره آموزش و پرورش در جریان این موضوع قرار گرفته‌اند، اعلام کرد: یک نفر نیز مامور پیگیری موضوع از طریق کلانتری محل و پیمودن مراحل قانونی است.

وی افزود: به خانواده‌ها توصیه می‌کنیم مراقبت‌های لازم را اعمال کنند تا شاهد بروز اینگونه رویداد‌ها نباشیم.
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: