کد خبر: ۱۲۷۹۴۱
تاریخ انتشار: ۱۰:۱۱ - ۱۷ بهمن ۱۳۹۷
بازدید معاون وزیر ورزش از پروژه های ورزشی در حال احداث شیراز؛
معاون وزیر ورزش در حاشیه بازدید از مراحل ساخت سالن شش هزار نفری شیراز گفت: یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی این است که در چهار دهه گذشته شاهد توسعه زیر ساخت های ورزشی و پیشرفت ورزشکاران رشته های مختلف کشورمان در عرصه های بین المللی هستیم.
به گزارش شیرازه محمدرضا داورزنی در حاشیه بازدید از ورزشگاه در حال احداث شش هزار نفری شیراز افزود: استان فارس یکی از استان هایی است که در چهار دهه گذشته توانسته اقدامات بسیار خوبی در توسعه زیر ساخت ها داشته و از ورزشکاران استان فارس در رشته های مختلف در عرصه های بین‌المللی موفق به افتخار آفرینی شدند.

وی ادامه داد: یکی از پیشرفت هایی که در این استان اتفاق افتاده در بخش ورزش بانوان بوده که توانسته موفقیت های زیادی در این حوزه کسب کند.

داورزنی گفت: در استان فارس سالن ها و ورزشگاه های بسیاری به برکت انقلاب در طول سال های اخیر ساخته شده و قطار پیشرفت کشور همچنان در حوزه های مختلف در حال حرکت است و ما در حوزه ورزش به موفقیت های بسیاری دست یافتیم.

وی خاطرنشان کرد: مردم ما می دانند در حوزه ورزش تیم های ما جز ۱۰ تیم برتر دنیا هستیم و این به برکت پیشرفت های چهار دهه از شکل گیری نظام جمهوری اسلامی ایران است.

معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: یکی از جدی ترین بحث های میزبانی کشورمان در مسابقات بین المللی ساخت سالن های استانداردی است که در دستور کار وزارت ورزش و جوانان است که یکی از این سالن ها، طرح شش هزارنفری شهر شیراز است.

وی ابراز امیدواری کرد که این طرح با برنامه ریزی پیش بینی شده در هفته دولت سال آینده به بهره برداری برسد.

برچسب ها: ورزشی ، اخبار ، شیرازه
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: