کد خبر: ۱۲۸۳۵۴
تاریخ انتشار: ۲۲:۱۵ - ۱۲ اسفند ۱۳۹۷
مدیر بنیاد مسکن داراب اعلام کرد:
مدیر بنیاد مسکن شهرستان داراب با اشاره به تداوم خشکسالی و وقوع فرونشست، جابه جایی روستای کوه سفید این شهرستان برای تامین امنیت اهالی این روستا را امری اجتناب ناپذیر توصیف کرد.
اجتناب‌ناپذیری جابجایی روستای کوه سفید داراب
به گزارش شیرازه، محمدهادی میزان در جلسه‌ای با حضور رییس دفتر نماینده داراب در مجلس و اعضای شورا و دهیار روستای کوه سفید، گفت: زمینی به مساحت 10 هکتار برای جابه‌جایی این روستا آماده شده است.

او با تاکید بر ضرورت رفع هرچه سریعتر مشکلات برای جابه جایی روستای کوه سفید، گفت: این موضوع باید با استقبال مردم انجام شود.

مدیر بنیاد مسکن داراب با بیان اینکه در صورت جابه جایی روستا، این نهاد در منطقه جدید زیرساخت‌ها را تامین خواهد کرد، گفت: و لازم است مشکلات جابجایی سریعتر برطرف گردد و با استقبال و مشارکت مردم این کار انجام گیرد.

مدیر بنیاد مسکن شهرستان داراب اعلام کرد: در صورت جابه‌جایی روستا بنیاد مسکن در منطقه جدید شروع به تامین زیر ساخت‌ها خواهد کرد.

میزان با بین اینکه تداوم خشکسالی و بروز پدیده فرونشست زمین امکان ادامه کار و زندگی در روستایکوه سفید را غیر ممکن کرده است، گفت: هر نوع سرمایه گذاری برای تامین زیرساخت دراین روستا منوط به اجرای طرح جابجایی است.

مدیر بنیاد مسکن شهرستان داراب تاکید کرد: با سرعت بخشیدن به اجرای طرح جابه جایی باید شرایط را برای انجام فعالیت‌های عمرانی تسهیل کرد.

میزان در عین حال بر لزوم اجرای کامل فعالیت‌های تحقیقاتی و کارشناسی برای جابه‌جایی روستای کوه سفید تأکید کرد و خواستار همکاری مردم و مسئولان محلی در این زمینه شد.
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: