کد خبر: ۱۲۸۴۳۱
تاریخ انتشار: ۰۹:۵۵ - ۱۶ اسفند ۱۳۹۷
تکنسین اورژانس فسا به دلیل ضرب و شتم در حین مأموریت و شکستگی بینی، راهی بیمارستان شد.
به گزارش شیرازه، رئیس اورژانس و مدیر حوادث دانشگاه فسا گفت: ۱۴ اسفندماه ۹۷ در ساعت ۹ و ۲۱ دقیقه صبح  تماسی با اورژانس شهرستان گرفته‌شده و گزارش تصادف موتورسیکلت با خودروی نیسان در خیابان فلسطین اعلام می‌شود.

رحیم کرمی‌زاده ادامه داد: کارکنان اورژانس در ساعت ۹ و ۲۶ دقیقه به صحنه تصادف رسیده و مشغول مداوای بیمار می‌شوند؛ مصدوم دچار یک زخم سطحی روی بینی شده بود که با یک پانسمان مشکل حل می‌شود.

وی افزود: به‌این‌علت که ضربه به سر مصدوم واردشده بود، تکنسین  از او درخواست می‌کنند که برای ادامه درمان به بیمارستان منتقل شود؛ اما مصدوم برای اینکه مأموران نیروی انتظامی موتور را با خود به پارکینگ نبرند، برای انتقال به بیمارستان مقاومت کرده و راضی به این امر نمی‌شود.

کرمی زاده ادامه داد: تکنسین اورژانس و مصدوم در حال صحبت در همین رابطه  بوده‌اند که در این حین فرزند مصدوم بدون اطلاع از جریان ناگهان با تکنسین اورژانس درگیر می‌شود.

 

وی با اشاره به اینکه تکنسین اورژانس از ناحیه بینی و گونه‌ها دچار مشکل شده، گفت: در درگیری پیش‌آمده، متأسفانه بینی تکنسین اورژانس شکسته و همچنین روی گونه‌ او پارگی ۴ سانتی به وجود آمد که بااین‌حال بیمار به بیمارستان منتقل شد.

مسئول اورژانس ۱۱۵ شهرستان فسا با اشاره به روند درمان مصدوم تصادف و تکنسین اورژانس اظهار کرد: فرد مصدوم تصادف به علت نداشتن جراحت همان روز مرخص شد، اما تکنسین اورژانس به دلیل شکستگی بینی و نیاز به مراقبت‌های بیشتر، یک روز بستری می‌شود.

فارس

انتهای پیام/

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: