کد خبر: ۱۲۸۴۵۰
تاریخ انتشار: ۱۵:۳۱ - ۱۷ اسفند ۱۳۹۷
تعدادی از اعضای بسیج دانشجویی و تشکل آرمان عدالت‌خواه دانشگاه شیراز، در اعتراض به عدم پرداخت حقوق پاکبانان شهرداری صدرا، بازدداشت شدند.
به گزارش شیرازه، سه نفر از دانشجویان دانشگاه های شیراز که امروز با حضور در نماز جمعه  صدرا و با در دست داشتن پلاکاردهایی نسبت به عدم پرداخت حقوق برخی از کارگران شهرداری این شهرک معترض بودند بازداشت شدند.

«رحیم خدابخشی» دبیر تشکل آرمان عدالت‌خواه دانشگاه شیراز، «احسان زیارتی» رئیس بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز و «حمید محمدپور» دبیر سابق تشکل آرمان ازجمله بازداشت‌شدگان امروز در محل نمازجمعه شهر جدید صدرا هستند.

فارس نوشت: دانشجویان در نمازجمعه صدرا پلاکاردهایی در دست داشتند مبنی بر اینکه «چرا شهرداری صدرا حقوق پاکبان‌ها را پرداخت نمی‌کند» که برخی کارمندان شهرداری صدرا با شعارهایی همچون «مرگ بر منافق!» جو را متشنج کرده و پس‌ازآن افراد مذکور بازداشت شدند.

به گزارش شیرازه، مدتی پیش تعدادی از پاکبان‌های شهرداری صدرا که نسبت به عدم پرداخت حقوق خود اعتراض کرده بودند، اخراج شدند.

یکی از پاکبان های اخراج شده گفته بود: بعد از اعتصاب و تجمعی که به دلیل عدم پرداخت حقوق مقابل شهرداری صدرا داشتیم، شهردار در بین ما حاضر شد و گفت که شما بیخود کردید که اعتصاب کردید، پیمانکار جدید هم که بیاید می‌تواند شما را اخراج کند!


دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: