کد خبر: ۱۲۸۷۷۶
تاریخ انتشار: ۱۱:۰۱ - ۱۵ فروردين ۱۳۹۸
فرمانده سپاه کازرون:
سرهنگ افشاریان از اعزام اولین گروه جهادی و بارگیری محموله کمک‌های مردمی به استان لرستان خبر داد.
به گزارش شیرازه، سرهنگ پاسدار شهرام افشاریان گفت: 40بسیجی و پاسدار در قالب تیم‌های جهادی، به لرستان اعزام شدند که براساس نیاز و دستورالعمل مسئولین مدیریت بحران در آن استان به امور امداد و نجات، خدمات‌رسانی، عمرانی و امور تعمیراتی مشغول خواهند شد.

وی بیان کرد: اولین کامیون حامل کمک‌های مردمی شهرستان کازرون نیز بارگیری شد که شامل وجوه نقد و کالاهای مورد نیاز سیل‌زده‌گان به ارزش 40میلیون تومان‌ است.

افشاریان با اشاره به اینکه مناطق گسترده‌ای در استان لرستان درگیر سیلاب شده اند گفت: جمع‌آوری کمک‌های مردمی ادامه دارد و لازم است مردم خونگرم و انقلابی شهرستان کازرون همچنان در یاری رسانی و تامین مایحتاج زیستی و ضروری هموطنانمان در لرستان همکاری نمایند.

افشاریان از مردم خواست تا با مراجعه به مساجد، پایگاه‌های مقاومت بسیج و ایستگاه‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی در سطح شهر، اقلام مورد نیاز اعم از انواع کنسرو، خشکبار، نان خشک، لباس گرم، لوازم بهداشتی، آب معدنی، لوازم‌التحریر، چادر و سایر اقلام زیستی سیل‌زدگان را برای ارسال به استان لرستان، تحویل دهند.

تعداد 3200 قوطی کنسرو، 56 کیسه برنج، 80 قوطی روغن، 10قوطی رب، 25مایع ظرفشویی، 60 دست پوشاک و لباس گرم، 160 کیسه لوازم بهداشتی، 97 کارتن کیک و کلوچه و شیرینی، یک کارتن تاید، 20قوطی شامپو، یک تخته چادر مسافرتی، 40کارتن خرما، 21 تخته پتو، 200 بسته نان خشک بخش عمده کالاهای اهدایی مردم عزیز شهرستان کازرون بوده است.
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: