کد خبر: ۱۲۸۹۲۴
تاریخ انتشار: ۲۱:۰۱ - ۲۱ فروردين ۱۳۹۸
رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس:
شعبانی گفت: از 18 دانش آموز حادثه تصادف تنها دودانش آموز از ناحیه پا دچار شکستگی شده اند که اقدامات درمانی آنها درحال انجام است.
به گزارش شیرازه، رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس در گفتگو با خبرنگار شیرازه گفت: بر اثر حادثه تصادف پراید و مینی بوس حامل دانش آموزان در ششده و قربلاغ سه سرنشین خوردرو پریاد جان باختند ولی همه دانش آموزان سرنشین مینی بوس سالم هستند.
حمیدرضا شعبانی گفت: عصر امروز چهارشنبه 21 فروردین یک دستگاه مینی بوس حامل دانش آموزان دبستان دخترانه شهید کشاورز منطقه شش ده و قره بلاغ شهرستان فسا در مسیر برگشت از اردو، در نزدیکی روستای هارم شهرستان فسا دچار سانحه تصادف شدند.

شعبانی با بیان اینکه یک دستگاه پراید با مینی بوس دانش آموزان برخورد کرده است، پیرامون علت حادثه گفت: در مورد علت و چگونگی حادثه باید پلیس اظهار نظر کند اما شواهد اولیه نشان می دهد انحراف به چپ خودرو پراید از مسیر خود وبرخورد با مینی بوس عامل این حادثه بوده اما منتظر اظهار نظر قطعی پلیس هستیم

رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس در عین حال تاکید کرد که این حادثه سه فوتی داشته که همگی سرنشینان خودروی سواری پراید بودند و هیچ دانش آموزی فوت نکرده است.

شعبانی تصریح کرد: بلافاصله پس از بروز این حادثه که با حضور به موقع نیروهای اورژانس وانتقال دانش آموزان مصدوم به بیمارستان ولی عصر فسا همراه شد تیمی از ادارات آموزش وپرورش فسا ومنطقه ششده وقره بلاغ در بیمارستان حاضر شدند و پیگیر وضعیت دانش آموزان مصدوم شدند.

رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس خاطرنشان کرد که براساس آخرین اطلاعات از 18 دانش آموز این حادثه 7 تن هیچ جراحتی نداشته و از بیمارستان مرخص شدند و تنها دودانش آموز از ناحیه پا دچار شکستگی شده اند که اقدامات درمانی آنها درحال انجام است و دیگر سرنشینان مینی بوس، سالم بوده یا دچار آسیب های جزئی شده اند.

شعبانی گفت:با توجه به اینکه حادثه تصادف روی داده است وبرخی دانش آموزان دچار جراحات سطحی شدند برای اطمینان خاطر بیشتر از سلامتی آنها تمامی مراقبت های پزشکی توسط تیم متخصص بیمارستان حضرت ولی عصر (عج) فسا درحال انجام است که بحمدالله مشکل خاصی هم تا این لحظه گزارش نشده است.
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: