کد خبر: ۱۲۹۰۱۲
تاریخ انتشار: ۱۳:۱۲ - ۲۶ فروردين ۱۳۹۸
فرمانده سپاه احمد بن موسی شیراز خبر داد:
فرمانده سپاه احمد بن موسی شیراز از برگزاری راهپیمایی بزرگ منتظران ظهور با عنوان «حماسه حضور به سوی ظهور» در نیمه شعبان در این شهر خبر داد.
به گزارش شیرازه، سرهنگ مرتضی خسروانی صبح دوشنبه در همایش هیأت‌های مذهبی، ائمه جماعات و فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج که در شیراز برگزار شد، اظهار داشت: شناخت امام عصر (عج) تنها نباید به این چند روز مختص باشد، بلکه باید فرهنگ انتظار عمومیت پیدا کند و به عنوان یک فرهنگ در جامعه نهادینه شود.

خسروانی در ادامه تاکید کرد: باید به موضوع مهدویت و امام عصر (عج) همواره توجه شود و بدانیم که طولانی شدن غیبت امام عصر (عج) موجب بروز شبهات و اختلاف بیشتر در مذاهب اسلام می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه باید در راستای تبیین فرهنگ مهدویت در میان جوانان جامعه اسلامی، برگزاری جشن‌های خیابانی و مردمی رونق گیرد، افزود: دشمنان اسلام به دنبال تحریف مهدویت بوده و در این زمینه از هیچ کاری دریغ نمی‌کنند.

فرمانده سپاه احمد بن موسی شیراز بیان کرد: مسلمانان با وحدت و یکپارچگی وظایف خود را در زمان غیبت در قبال مهدویت انجام داده و باید از این باور دینی در مقابل تهاجم دشمنان پاسداری کنند.

خسروانی یادآور شد: باید موضوع مهدویت را در جامعه نهادینه کنیم و نباید به زبان تنها ظهور و فرج امام عصر (عج) را از خداوند بخواهیم، بلکه باید اعمال و رفتار ما موجب این امر شود.

فرمانده سپاه احمد بن موسی شیراز، عنوان کرد: فرج آن حضرت در واقع فرج و گشایش در گرفتاری‌های انسان‌هاست، چراکه اهل‌بیت (ع) نیازی به ما ندارند و ما نیاز به آنها داریم و باید در این امر بکوشیم.

وی در پایان از برگزاری راهپیمایی بزرگ منتظران در شیراز بمناسبت نیمه شعبان با عنوان «حماسه حضور به سوی ظهور» در شیراز خبر داد و گفت: این راهپیمایی با حضور پر شور مردم ولایتمدار شیراز برگزار می‌شود که مسیر حرکت مردم شرق شیراز ساعت ۱۰ در روز ولادت امام عصر (عج) از چهار راه غدیر شروع شده و به حرم شاه‌چراغ نیز ختم می‌شود.

مهر

انتهای پیام/

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: