کد خبر: ۱۲۹۲۹۳
تاریخ انتشار: ۰۸:۴۴ - ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۸
امیر سرتیپ وجیه‌الله جمشیدی فرمانده ارشد ارتش در فارس و کهگیلویه و بویراحمد به همراه جمعی از فرماندهان ارتش جمهوری اسلامی در استان فارس با سردار سید‌هاشم غیاثی فرمانده سپاه فجر دیدار کردند.
 به گزارش شیرازه، سردار غیاثی در این دیدار ضمن تبریک اعیاد مبارک ماه شعبان اظهار داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مولود حرکت انقلابی امام حسین (ع) است و درک پیام عاشورا و کربلا پیش نیاز شناخت مفهوم انتظار مهدوی و منتظر واقعی بودن است.

وی با بیان اینکه صمیمت و هماهنگی بسیار خوبی بین تمام رده‌های سپاه و ارتش در تعامل با هم وجود دارد، گفت: یکپارچگی حرکت و تعامل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در مسیر آرمان‌های انقلاب اسلامی واهمه و ترس فراگیری در بدنه استکبار جهانی به ویژه آمریکا ایجاد کرده است.

فرمانده سپاه فجر با اشاره به یاوه‌گویی‌های سران آمریکا نسبت به سپاه گفت: سپاه، بسیج، ارتش و مجموعه نیروهای مسلح در انجام ماموریت‌های محوله از جمله خدمت‌رسانی به سیل‌زدگان و مردم آسیب‌دیده عملکرد درخشانی داشتند و با همبستگی نیروهای مسلح  و اعلام حمایت آحاد مردم از سپاه، تهدیدات و طرح‌های اخیر آمریکا مانند گذشته به شکست انجامیده است.
وی با بیان اینکه هماهنگی و تعامل سپاه و ارتش در ماموریت‌های مختلف  رضایت رهبر معظم انقلاب اسلامی را در پِی داشته است، گفت: در استان فارس نیز ارتباط بسیار خوبی بین فرماندهان و رده‌های مختلف سپاه و ارتش وجود دارد و این ارتباط عامل موفقیت نیروهای مسلح در انجام تکالیف و ماموریت‌هاست.
امیر جمشیدی نیز با اعلام حمایت ارتش از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دو نیروی انقلابی سپاه و ارتش با وجود تفاوت در رنگ لباس اما هدف مشترکی دارند و با وحدت کلمه تحت فرماندهی فرمانده معظم کل قوا امام خامنه‌ای در مسیر آرمان‌های انقلاب اسلامی حرکت می‌کنند.

فرمانده ارشد ارتش در فارس افزود: یاوه‌گویی‌های سران آمریکا ناشی از ضربات مهلک نیروهای مسلح جمهوری اسلامی به طرح‌های آمریکایی در سطح منطقه و جهان است.


دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: