کد خبر: ۱۲۹۸۱۱
تاریخ انتشار: ۱۳:۳۰ - ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸
رئیس اداره بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس گفت: پرونده ۳۱ پارکینگ‌ متخلف شیراز به ارزش ۳۹۵ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال به تعزیرات حکومتی فارس ارجاع شد.
به گزارش شیرازه، حمید زارع  رئیس اداره بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس با بیان اینکه پرونده پارکینگ‌های متخلف شیراز به ارزش 395 میلیون و 500 هزار ریال به تعزیرات حکومتی فارس ارجاع شد، اظهار داشت: اجرای طرح نظارت بر پارکینگ‌های سطح شهر به عنوان یکی از واحدهای خدماتی مورد استفاده شهروندان شیرازی در دستور کار بازرسان این سازمان قرار دارد و گشت‌های مشترک به همراه تعزیرات حکومتی به خصوص در مکان‌های پرتردد به صورت مداوم انجام می‌شود.

وی عنوان کرد: از ابتدای سال تاکنون 100 بازرسی از واحدهای خدماتی پارکینگ در سطح شهر شیراز به عمل آمده است که در این بین 31  پرونده تخلف برای پارکینگ‌ها تشکیل شده که از این تعداد 27 تخلف گرانفروشی و 4 تخلف عدم نصب نرخنامه داشته‌اند.

رئیس اداره بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس افزود: شهروندان در صورت مشاهده تخلف گرانفروشی در پارکینگ‌ها، مراتب را به سامانه 124 ستادخبری این سازمان گزارش نمایند.

وی گفت: از ابتدای سال تاکنون 33 گزارش مردمی در خصوص تخلف پارکینگ‌ها از طریق سامانه 124 دریافت شده است که همه آنها مورد رسیدگی قرار گرفته و برای متخلفان پرونده تخلف تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارجاع شده است.

انتهای پیام/

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: