کد خبر: ۱۳۰۳۲۱
تاریخ انتشار: ۰۷:۴۷ - ۲۰ خرداد ۱۳۹۸
دور جدید تمرینات تیم ملی کشتی فرنگی جوانان در حالی امروز (نوزدهم خرداد) آغاز شد که سه کشتی گیر از استان فارس در آن شرکت داشتند.
به گزارش شیرازه، دور جدید تمرینات تیم ملی کشتی فرنگی جوانان در حالی آغاز شد که سه کشتی گیر از استان فارس در آن شرکت داشتند.

رئیس هیأت کشتی فارس گفت: سعید ارجمندی در وزن ۶۳ کیلو گرم، محمدرضا مختاری در وزن ۶۷ کیلو گرم و محمد رضا رستمی در وزن ۷۲ کیلو گرم، تمرینات خود را زیر نظر حمید باوفا سرمربی تیم ملی جوانان در خانه کشتی محمد بناء تهران دنبال کردند.

محمد موسایی ادامه داد: این اردو تا بیست و نهم خرداد ماه ۹۸ در تهران ادامه دارد و تیم ملی خود را برای دیدارهای آسیایی و جهانی آماده می‌کند.

محمدرضا مختاری، کشتی گیر فارسی مدال طلای وزن ۵۸ کیلوگرم کشتی فرنگی نوجوانان آسیا در سال ۹۵ که در چین تایپه برگزار شد در کارنامه دارد و محمد رضا رستمی دیگر کشتی گیر فارسی هم مدال نقره نوجوانان آسیا را در دهلی نو در سال ۲۰۱۵ از آن خود کرده است.

پیکارهای قهرمانی کشتی فرنگی آسیا، هجدهم لغایت بیست و سوم تیرماه ۹۸ به میزبانی کشور تایلند در شهر چونبوری برگزار می‌شود.

همچنین تیم ملی کشتی فرنگی جوانان ایران پس از دیدارهای آسیایی، بیست و یکم لغایت بیست و هفتم مردادماه ۹۸ در شهر تالین کشور استونی به مصاف حریفان جهانی خود می‌رود.

رقابت‌های کشتی آسیایی و جهانی در ۲ رشته فرنگی و آزاد برگزار می‌شود و تیم ملی ایران در این رقابت‌ها شرکت دارد.

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: