کد خبر: ۱۳۰۳۶۱
تاریخ انتشار: ۱۶:۲۳ - ۲۱ خرداد ۱۳۹۸
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) فارس:
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) فارس از پرداخت بیش از 161 میلیارد ریال زکوات فطره و کفارات در استان فارس خبر داد.
به گزارش شیرازه، محمد بذزافشان،مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) فارس گفت:تا کنون 161 میلیارد و 159 میلیون و 341 هزار و 307 ریال زکات فطریه و کفارات توسط مردم فارس پرداخت و در دبیر خانه شورای زکات استان به ثبت رسیده است.
وی با بیان اینکه تمام زکوات جمع آوری شده در همان محل به مصارف معیشتی نیازمندان می رسد، گفت: زکات جمع آوری شده به حساب خانوار های نیازمند پرداخت شده است.
مدیر کل امداد فارس با اشاره به میزان فطریه جمع آوری شده توسط شورای زکات استان گفت: تاکنون در استان 158 میلیارد و 480 میلیون و 680 هزار و 7 ریال فطریه عام و سادات و 2 میلیارد و 678 میلیون و 661 هزار و 300 ریال کفارات عمد و غیر عمد جمع آوری شده است که طی روزهای آینده و دریافت وجوه جمع آوری شده از روستاهای استان، این مبلغ افزایش می یابد.
بذرافشان در پایان با یادآوری اینکه امسال طبق هماهنگی های انجام شده در روز عید سعید فطر کلیه پایگاه های جمع آوری زکوات فطره اعم از مساجد، خیریه ها ، مراکز نیکوکاری و ... از صندوق هایی با آرم شورای زکات به طور مشترک استفاده کردند، اظهار کرد: هدف از این کار محاسبه دقیق میزان زکوات جمع آوری شده و تسریع در توزیع آن میان نیازمندان است.
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: