کد خبر: ۱۳۰۹۷۶
تاریخ انتشار: ۰۰:۵۹ - ۱۵ تير ۱۳۹۸
١٥ تیرماه جاری، نخستین برنامه از سری برنامه های جشنواره شعر رضوی در گراش برگزار خواهد شد. ١٦ تیرماه کازرون، ١٧ تیرماه آباده و ١٨ تیرماه فسا نیز میزبان ویژه برنامه های شعر رضوی در چهارسوی فارس خواهند بود.
غلامرضا کافی، دبیر علمی هفدهمین جشنواره شعر رضوی گفت: برنامه های جشنواره شعر رضوی از روز شنبه آتی ١٥ تیرماه همزمان با دهه کرامت در استان فارس آغاز خواهد شد.

غلامرضا کافی ادامه داد: ١٥ تیرماه جاری، نخستین برنامه از سری برنامه های جشنواره شعر رضوی در گراش برگزار خواهد شد. ١٦ تیرماه کازرون، ١٧ تیرماه آباده و ١٨ تیرماه فسا نیز میزبان ویژه برنامه های شعر رضوی در چهارسوی فارس خواهند بود.

کافی افزود: هر یک از این شهرستان ها، میزبان هفت شهر خواهند بود که شاعران هر منطقه با موضوع شعر رضوی به رقابت خواهند پرداخت و در هر برنامه از شش شاعر برگزیده منطقه ای تقدیر خواهد شد.

 دبیر علمی هفدهمین جشنواره شعر رضوی اضافه کرد: روز چهارشنبه ١٩ تیرماه جاری نیز آیین فرجامین این جشنواره در تالار حافظ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس برگزار می شود و از برگزیدگان تقدیر خواهد شد..

وی خاطرنشان کرد: کار داوری و گزینش نهایی هفدهمین جشنواره ملی شعر رضوی و نخستین جشنواره ملی شعر رضوی شیراز با گرایش قالب های کلاسیک شامل غزل، مثنوی، دوبیتی و رباعی انجام شده است و آیین پایانی جشنواره که ١٩ تیرماه برگزار می شود از برگزیدگان تقدیر و تجلیل به عمل خواهد آمد.

لازم به ذکر است که تمامی آثار برتر این جشنواره در قالب کتاب گردآوری و در آیین پایانی از آن رونمایی خواهد شد.محمدمهدی اسدزاده

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: