کد خبر: ۱۳۳۲۲۸
تاریخ انتشار: ۲۰:۳۹ - ۱۰ مهر ۱۳۹۸
آیت اله دژکام در دیدار با فرماندهان نیروی انتظامی فارس:
صبح امروز آیت اله دژکام امام جمعه شیراز و نماینده ولی فقیه در فارس با سردار حبیبی فرمانده انتظامی فارس و چند تن از فرماندهان این نیرو دیدار کرد و هفته نیروی انتظامی را به ایشان تبریک گفت.
به گزارش شیرازه، آیت‌الله لطف‌الله دژکام امروز در دیدار با سردار حبیبی فرمانده انتظامی فارس و فرماندهان این نیرو گفت: من میدانم که کار در نیروی انتظامی چقدر پرحجم و سنگین است که جادارد به همه شما خداقوت عرض کنم و هفته نیروی انتظامی را نیز مجددا تبریک می گویم. 

بسیاری از آسیب هایی که در ناجا درگیر آن هستید، به دلیل عدم فرهنگ سازی مناسب است

امام‌جمعه شیراز افزود: در نیروی انتظامی چند نکته باید مد نظر ما باشد. اگر ما میخواهیم به اهدافی که برای نیروی انتظامی ترسیم شده برسیم، باید اهداف کلان و اسناد بالادستی نظام را همواره مد نظر قرار دهیم. کار ما باید هماهنگ با کار دیگر نهادها و ارگان ها در کشور پیش برود و ما، یک جزیره مستقل از دیگر سازمان ها و نهادها نیستیم و همانطور که آنها از کار و تلاش و رویکردهای ما تاثیر میپذیرند، عملکرد آنها نیز بر کار ما اثر میگذارد.

 نماینده ولی‌فقیه در استان فارس تصریح کرد:مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب تاکید دارند که نهادهای مختلف اجتماعی باید در همکاری با یکدیگر، کار کشور را پیش ببرند و جامعه را سامان دهند.
جلسه امروز ما و شما، جلسه هم افزایی و هماهنگی بیشتر میان نیروی انتظامی و نهاد روحانیت است.

بسیاری از آسیب هایی که در ناجا درگیر آن هستید، به دلیل عدم فرهنگ سازی مناسب است

امام‌جمعه شیراز خاطرنشان کرد: ارتباط ما باید صمیمانه و قوی باشد و اگر این اتفاق بیفتد، همه ما به وظایفمان میتوانیم به درستی عمل کنیم. بسیاری از آسیب هایی که شما در ناجا درگیر آن هستید، به دلیل این است که فرهنگ سازی مناسب صورت نگرفته است. این فرهنگ سازی، رسالت و وظیفه دستگاه ها و نهادهایی است که باید به درستی کار کنند تا اثر کار آنها، بر کار شما نیز اثر مطلوب بگذارد و آمار جرائم اجتماعی کاهش یابد و به این ترتیب از کار صحیح آن سازمانها بازخورد مناسب بگیرید.

دژکام در پایان تصریح کرد:بنابراین توصیه بنده این است که هم افزایی و کار هماهنگ با دیگر سازمانها را بیشتر تمرین کنیم و مد نظر قرار دهیم تا امور اجتماعی ما سامان بهتری پیدا کند.

بسیاری از آسیب هایی که در ناجا درگیر آن هستید، به دلیل عدم فرهنگ سازی مناسب است

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: